PSIAKI DO ADOPCJI

Megi – daj jej szansę na szczęśliwe życie!

 

Ogłoszenie nieaktualne


Megi straciła dom z powodu wyjazdu jej opiekunów za granicę. Tak trafiła do nas. Na początku była bardzo przestraszona. Nic w tym dziwnego, w jej życiu zaszła ogromna zmiana, której sunia nie rozumiała.

Megi to 2,5 letni psiak średniej wielkości – waży ok. 17 kg. Jest bardzo spokojna, przyjaźnie nastawiona do ludzi i większości zwierząt. Nie przepada tylko za natarczywymi psami. Wtedy grzecznie daje im do zrozumienia, że nie ma ochoty na zabawę. Ze spokojnymi pieskami i suczkami, jak dotąd, dogaduje się świetnie. Akceptuje również koty, ponieważ z dwoma się wychowała. Podobno mieszkała także z papugą. Nie wykazuje żadnych oznak agresji.

Megi

Megi to suczka, która jeszcze wymaga spokojnego podejścia, cierpliwości i wyrozumiałości. Nie sprawia problemów ale ten czas jest jeszcze dla niej za krótki by mogła w pełni cieszyć się życiem. Boi się podniesionego głosu, nieznanych miejsc, nowo poznanych ludzi. Jednak przy odrobinie czułości i miłości, robi się z niej niesamowity pieszczoch, który nie opuszcza człowieka na krok 🙂

MegiMegi jest bardzo inteligentną suczką. Zna podstawowe komendy i bardzo dużo rozumie.

To psina o wielkim sercu i złotym charakterze.

Lubi spacery, grzecznie podróżuje samochodem, jest niesamow
icie grzeczna podczas wizyt u weterynarza – pozwala sobie wykonać wszystkie badania i jest przy tym bardzo dzielna 🙂 Megi zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy – może zamieszkać zarówno w mieszkaniu jak i domu z ogródkiem.

Aktualnie przebywa w naszym domu tymczasowym. Została już przez nas odrobaczona, odpchlona, zachipowana oraz zaszczepiona przeciw chorobom zakaźnym i wściekliźnie. Przed nią jeszcze tylko zabieg sterylizacji, po którym będzie mogła przeprowadzić się do nowego domu. Szukamy dla Megi domu pełnego miłości. Domu, który pokocha ją na zawsze i już nigdy nie zawiedzie.

To wspaniała, zrównoważona sunia, która będzie bardzo oddana i wierna swojemu nowemu opiekunowi.


Warunkiem adopcji Megi jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej.

MORN zastrzega sobie prawo do wyboru najodpowiedniejszego domu dla psiaka.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 606 213 030

email: ms.miss.jones@gmail.com


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button