PSIAKI DO ADOPCJIPSIAKI W SCHRONISKACH

Misztel – psiak, który czeka, żeby cię pokochać

Misztel to około 12 letni psiak znaleziony we wrześniu 2013 r. Gdy trafił do schroniska był niepewny siebie i przestraszony.
Przemiana jaką przeszedł, pokazała, że jest on w rzeczywistości cudownym i zrównoważonym pieskiem, przyjacielskim i ufnym – jeśli tylko wie, że nikt go nie chce skrzywdzić. Od trzech lat zza krat schroniska niecierpliwie wypatruje człowieka, którego mógłby pokochać.14874960_1160619780698888_648694336_n


Wobec znajomych mu osób zachowuje się w sposób wylewny i przyjacielski. Jest spokojny, posłuszny i grzeczny. Pięknie chodzi na smyczy. Chętnie spaceruje. Nie pogardzi też smakołykami. Misztel bardzo tęskni za kontaktem z człowiekiem, okazuje to na wszelkie możliwe sposoby. Lubi być w centrum uwagi. Cały czas mógłby podkładać się do głaskania i drapania za uchem. Jest ogromnym pieszczochem. Misztel to łagodny i uroczy pies. Szkoda, że jak dotąd nikt go nie docenił….


Potrafi dogadać się z psami, jednak czasami robi się zazdrosny – szczególnie przy karmieniu czy głaskaniu. Dlatego preferowany jest dla niego dom bez innych zwierząt, a także bez małych dzieci. Na spacerach pozostałe psy ignoruje.  Nie przepada za zabiegami u weterynarza, jednak zaufanej osobie pozwoli na wiele. Wymaga cierpliwego, spokojnego opiekuna, który będzie wyrozumiały i da Misztelkowi czas na poznanie otoczenia. Warto kilkakrotnie odwiedzić go przed adopcją, by lepiej go poznać. 

Misztel to psiak, który może dać ci miłość, jakiej dotąd nie znałeś

„Misiu” jest fantastycznym, wrażliwym psem. Taki zwierzak to naprawdę skarb. Przywiązuje się do ludzi, może stać się bardzo oddanym przyjacielem. Dla Misztela najważniejszy jest człowiek, od którego nie odrywa wzroku. Tak bardzo brakuje mu tych rąk do głaskania, człowieka, któremu Misztel będzie mógł zaoferować szczerą psią przyjaźń

14877641_1160620854032114_1607728542_n
Pomóżcie nam znaleźć dom dla Misztela – psiak bardzo źle znosi zimę. Widok całego roztrzęsionego, przygnębionego Misztela łamie nam serce. On nie zasługuje na dożywocie w schronisku.
Podaruj mu szansę !

Misztel przebywa obecnie w krakowskim schronisku.

Telefon kontaktowy: 518 729 178

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close