PSIAKI DO ADOPCJI

Młody psiak w typie amstaffa szuka kochającego domu

Amigo to młody psiak w typie amstaffa. Cechuje go wyjątkowa uroda. Amigo ma sierść białą nakrapianą, którą zdobią wyraźnie zarysowane rudobrązowe plamy.

Ten piękny, dorodny pies ma około 1 roku. Jego dostojna i masywna budowa w typie amstaffa kontrastuje z roześmianym pyskiem szczeniaka. Amigo waży ok. 27 kg, sięga grzbietem do kolana. Jest bardzo łagodny. Przypomina swoją niezdarnością przysłowiowego „słonia w składzie porcelany” – przygniecie, potrąci, ale krzywdy nie zrobi.

Jest łagodny nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci (sprawdzony na tych w wieku szkolnym).

W kontakcie z innymi psiakami nie jest problematyczny. Z suczkami dogaduje się super, z samcami nie zawsze mu po drodze.

Porzucony pies czeka w schronisku na swojego pana

Widać, że ktoś z nim kiedyś pracował, nauczył podstawowych komend. Niestety albo psiak mu uciekł, albo został przez opiekuna porzucony. Na pewno wymaga jeszcze trochę pracy, ale to pies bardzo inteligentny i pojętny.

Na smyczy ciągnie, dopóki się nie zmęczy. Ale cóż się dziwić? Ami przebywa od dwóch miesięcy w przechowalni gminnej.

Przesiaduje znudzony całymi dniami w 6-metrowym kojcu, wyczekując na jeden spacer w tygodniu.

Szukamy dla niego aktywnych Opiekunów. Ludzi, którzy pokażą mu, jak może wyglądać wspaniale życie psiaka u boku człowieka. Może zamieszkać w bloku bądź w domu z podwórkiem.

Jeśli chcesz przyjaciela na dobre i złe – Amigo poleca się do adopcji.


Amigo przebywa w Zawichoście (województwo świętokrzyskie)

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 609 847 764


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button