NEWSY

Nakarm Psiaka – to niewiarygodnie proste!

Na specjalnej podstronie możesz wybrać Psiaka, któremu w ciągu minuty przekażesz posiłek: https://karmimypsiaki.pl/nakarm-psiaka.

Jak to działa?

Policzyliśmy, że każde 3 osoby, które biorą udział w akcji, to 1 posiłek dla Psiaka ze schroniska. Stąd hasło naszej akcji oraz licznik na stronie, który przelicza każdy jeden przekazany posiłek. Nakarm bezdomnego Psiaka bez wychodzenia z domu!

Dotąd akcję wsparło 329 615 osób i liczba ta wciąż rośnie!

To dzięki pomocy tak wielu osób udało nam się do tej pory przekazać niemal 26 tysięcy kg karmy wspieranym schroniskom. Jest w Was wielka siła!

O naszych efektach więcej możesz przeczytać TUTAJ.

Nakarm Psiaka!

Akcja nie istniałaby bez naszych sponsorów. To właśnie od nich będziemy wysyłać wiadomości na Twój adres email. I tak otrzymujesz na swoją skrzynkę mnóstwo reklam. Teraz to w końcu może mieć sens! Każdą wiadomość od nas znajdziesz w skrzynce z przedrostkiem „Karmimy Psiaki”.

To jak, jesteś z nami? 🙂


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button