PSIAKI DO ADOPCJI

Nero – psiak o rozbrajającym uśmiechu

Nero to niezwykły pies w typie amstaffa, który zasługuje na kochający dom i mądrych, odpowiedzialnych opiekunów. Niestety w swoim życiu człowiek zawiódł go już kilkukrotnie… Po raz kolejny wrócił pod skrzydła fundacji i jest bezdomny.

Co powinieneś wiedzieć o Nero?

To psiak w sile wieku, ma około 6 lat. Jest psem domowym, przyzwyczajonym do życia w mieszkaniu. Potrafi chodzić na smyczy, choć czasem zdarza się mu pociągnąć. To zachowanie powinno zniknąć, kiedy będzie miał zapewniony regularny ruch. Jest dużym, silnym psem, który ma bardzo dużo energii. Można ją spożytkować, chodząc z nim na dłuższe spacery, bawiąc się z nim czy szkoląc go. Jest łagodny w stosunku do ludzi. Kiedy już się wybiega, bardzo chętnie przychodzi się poprzytulać. To pies o pogodnym i wesołym usposobieniu i, jak widać na zdjęciach, o przepięknym i rozbrajającym uśmiechu.

img_3511
Niestety Nero nie toleruje kotów oraz psów (szczególnie większych od siebie), więc w nowym domu powinien zamieszkać bez innych zwierząt. Ma tendencje do ucieczek i to niestety gubi i jego, i kolejnych właścicieli. Jest psem, którego nie można puszczać bez smyczy. Bardzo dobrze odnajduje się spacerując na lince treningowej. Nowi opiekunowie muszą być tego świadomi.

Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu. Domu, który będzie tym ostatnim, na zawsze. Takim, w którym otrzyma miłość, ale także mądrą opiekę. On bardzo potrzebuje stabilizacji i swojego miejsca na ziemi. Z wielką nadzieją czeka na kogoś kto zechce go pokochać. Może to będziesz właśnie Ty?

img_3499

Trzeba mieć na uwadze fakt, że Nero jest alergikiem, więc nowy właściciel musi mu gotować bądź karmić dietą BARF.
Psiak jest w pełni gotowy do adopcji. Ma aktualne szczepienia, jest wykastrowany i zachipowany. Przebywa obecnie w hotelu dla psów w okolicach Krakowa i czeka na mądry, kochający dom.


Osoby zainteresowane adopcją Nero prosimy o kontakt :
tel: 515 367 431
adopcje@fundacja-ast.pl

 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close