PSIAKI DO ADOPCJI

Szóstka wyjątkowych psiaków szuka kochającego domu!

Poznajcie niesamowitą czwórkę całego zamieszania z warszawskiego Palucha uczestników akcji „Adoptuj warszawiaka”. Każdy z nich jest niezwykłym Psiakiem, który chętnie potowarzyszyłby Wam  w życiu.. Podczas pokazu przedpremierowego 26 listopada, obok Belli i Sebastiana, byli najważniejszymi goścmi.

Poznajcie ich: BasjoNicoNutekUlryk.

Zdjęcia Psiaków wykonał fotograf Łukasz Jarkowski za co serdecznie dziękujemy!

_DSC7839

Kim zatem jest Bella i Sebastian?

To bohaterowie jednej z piękniejszych psich historii, które doczekały się ekranizacji. W tym roku Sebastian i jego wierna towarzyszka znowu zachwycą widzów swoją odwagą. Niezwykła przyjaźń chłopca i psa wkroczy na nowy etap – to będzie pełna emocjonujących zdarzeń i wzruszających odkryć przygoda.

Kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży na ekranach kin w regularnej dystrybucji pojawi się 25 grudnia.

Bella i Sebastian 2

My jesteśmy zachwyceni ekranizacją tej historii i z chęcią poznamy Wasze szczęśliwe historie Psiaków, dlatego też czekamy na nie na: blog@karmimypsiaki.pl. Najciekawsze zostaną nagrodzone i opublikowane na naszym blogu :).

Czekamy na Was i Waszych podopiecznych! 🙂

Tymczasem zobaczcie, co Was czeka w kinach:

 

Tagi
Pokaż wiecej

Agnieszka Sadowska

Od zawsze chciałam pomagać. Pomoc tym, którzy o pomoc nie poproszą jest czymś niesamowitym i każdego dnia sprawia, że chcę zrobić jeszcze więcej. Uwielbiam książki i podróże :). Na co dzień Prezes Fundacji Sarigato.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close