PSIAKI DO ADOPCJI

Wyrusz na przygodę ze Skubim – podaruj mu dom! – ADOPTOWANY!

Skubi to pies, który w bardzo brutalny sposób stracił dom. Jego właścicielka zmarła, a on trafił za kraty. Zagubiony tęsknił, nie mógł zrozumieć tego, co się stało…
Od śmierci jego właścicielki minął już ponad rok, a psiak powoli traci nadzieję na lepsze jutro… Widok człowieka sprawa, że rozpiera go energia. Cieszy się tak bardzo, że aż serce ściska! Niestety takie chwile trwają bardzo krótko, potem musi znów wrócić do boksu. Jest spragniony pieszczot i swój czas na przytulanie z wolontariuszem wykorzystuje do maksimum.
Skubi to niezwykle kontaktowy pięciolatek o wadze 25- 30 kilogramów i przepięknym umaszczeniu. Nie ma problemu z chodzeniem na smyczy, zachowuje czystość w domu.

Czy jest jeszcze szansa aby kogoś pokochał i odzyskał wiarę w życie? Nie pozwól na to, by resztę życia spędził za kratami! Proszę, daj mu szansę! Skubi z pewnością odwdzięczy się najpiękniej jak potrafi…

Psiak przebywa w okolicach Warszawy, ale chętnie pomożemy w transporcie psa do nowego domu. W sprawie adopcji prosimy dzwonić pod numer telefonu: 507 415 468, lub 665 158 238.

P1090956 P1090957
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button