NEWSY

Niesamowity psiak, który uszczęśliwia Kobiety!

Cześć, jestem Bond i mam 4 lata. Byłem bezdomny i mieszkałem w schronisku razem z innymi psiakami. Na szczęście los się do mnie uśmiechnął prawie 2 lata temu i znalazłem wtedy rodzinę. Mieszkam z nią już dłuższy czas i często słyszę, że Pancio nie znosi humorków mojej Panci. Szczerze mówiąc, trochę mu się nie dziwię, bo Pancia potrafi płakać, że ma za duży brzuszek i przy tym jeść krem czekoladowy oraz czipsy! Jednak wychodzę z założenia, że skoro jestem psim dżentelmenem, to muszę odpowiednio zachowywać się w każdej sytuacji.

Zawsze uchodziłem za jednego z niewielu psiaków z klasą. Dobre maniery wyssałem z mlekiem mamy. To ona nauczyła mnie jak traktować kobiety. Wszystko było pięknie… a później zostaliśmy rozdzieleni. Mimo wszystko zapamiętałem jak mam się zachowywać: przepuszczam wszystkie suczki w drzwiach, a przede wszystkim jestem dla nich miły i uczynny. Nie wszyscy moi koledzy pamiętają swoje mamy, niektórzy byli porzuceni bardzo wcześnie. Nie miał kto ich nauczyć dobrego zachowania… Zabrałem więc trzech najbardziej nieokrzesanych chłopaków i postanowiłem ich nauczyć odpowiednich manier, może dzięki temu znajdą domy?

Pancia nagrała filmik z postępami moich kolegów. Według mnie spisali się na medal i z czystym sercem mogę powiedzieć, że stali się prawdziwymi psimi dżentelmenami! Zobaczcie sami i powiedzcie, co myślicie!

Aktorami w filmie byli Gufi, Pluto oraz Lucky, którzy wciąż czekają na domy w Fundacji Dar Serca Dla Zwierząt! Obecnie mieszkają w okolicach Krakowa. Tel kontaktowy: 531 788 371, lub 600 259 190.

Trzymajcie się ciepło,

Wasz Bond.

DZIENKOBIET

 

 

 

Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close