PSIAKI DO ADOPCJI

Nora – rozpaczliwie tęskni za kochającym domem.

Nora jest około 5 letnią dużą sunią, która od 3 długich lat zamieszkuje schroniskowy boks. W schronisku niczego jej nie brakuje, jednak jest coś za czym ta psina rozpaczliwie tęskni. Jest to bliskość człowieka, który byłby tylko jej, z którym chodziłaby na długie spacery, uczyła się nowych rzeczy i któremu mogłaby ofiarować swoje psie serduszko.

 

suczka Nora

Nora jest wielkim pieszczochem, uwielbia być głaskana i przytulana. To wyjątkowo łagodna i kontaktowa psina. Kocha również spacery, na których może spożytkować swoją energię i oczywiście pobyć z człowiekiem. Może stać się wymarzonym kompanem na długie spacery.

 

Szukamy dla niej domu, który będzie w stanie zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu, by mogła w odpowiedni sposób spożytkować swoją energię. Nora nie akceptuje innych suczek, natomiast z psami dogaduje się bardzo dobrze.

 

Osobie, która ją przygarnie, Nora odwdzięczy się swoim ogromnym psim sercem!

Może to właśnie Ty szukasz przyjaciela na całe życie? 🙂


Psiak przebywa obecnie w schronisku w Boguchwale koło Rzeszowa.
Kontakt w sprawie adopcji: 797 297 201 (prosimy o telefony po godzinie 16).

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1397518160293546/


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button