PSIAKI DO ADOPCJI

Nuria – psie dziecko zamknięte w schroniskowym boksie

Nuria to cudowna puchata czarna sunia na zdjęciu. Wraz z siostrami i mamusią trafiła pod naszą opiekę. Maluchy i mama znalezione zostały w zamkniętej szopie. Mama dzielnie broniła swoich dzieci

Nuria w obecnej chwili ma około 7 tygodni. Jest dużą sunią. Już teraz waży około 6 kg. Jej mama waży ponad 30 kg, Suczka powinna być jeszcze większa od mamy i osiągnąć wagę 35-40 kg. Sunia, podobnie jak siostrzyczki, jest małą-wielką kulą szczenięcej miłości. Uwielbia się przytulać, jest bardzo radosna i pogodna. Lgnie do człowieka, jest kochana.

Nuria  jest cała czarna z wyjątkiem samego końca ogona oraz maleńkiej plamki na klatce piersiowej. Sunia ma gęstą, mięciutką, nieco dłuższą, szczenięcą okrywę. Jest ona bardzo miła w dotyku.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Nurii. Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 793 993 779.

Nuria przebywa w schronisku PSIE POLE w Racławicach.


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

4 Comments

  1. Pingback: Homepage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close