PSIAKI DO ADOPCJI

Orzeszka – ucieleśnienie psiej łagodności i oddania

Orzeszka to spokojna, grzeczna, na razie trochę nieśmiała, ale bardzo kochana suczka, która trafiła do schroniska w Racławicach.

Orzesia jest po prostu REWELACYJNA. To ucieleśnienie psiej łagodności i oddania względem właściciela. Wierna na wskroś, bardzo wpatrzona w człowieka. Początkowo unikała bezpośredniego kontaktu z opiekunami, ale obecnie, wobec osób, które zna, jest najbardziej kochana – ta oddana jak psiak tylko może być..

Orzeszka to sunia młoda; ma około 2 lata (raczej mniej), jest średniej wielkości; waży 14 kg. Ma dzicze umaszczenie, stojące uszka, krótką sierść.

Orzesz

Uwielbia głaskanie i przytulanie. Gdy widzi swoich opiekunów, niezwykle cieszy się na spotkanie. Sama wkłada głowę pomiędzy dłonie opiekuna i tak zastyga. Delektuje się każdą chwilą bliskości.

Na razie Orzesia nadal trochę boi się chodzenia na smyczy, ale z posesji z pewnością nigdy się nie oddali i będzie zawsze tam, gdzie jej pan. Potrzebuje cierpliwego domu, w którym będzie mieć czas na adaptację, ale mamy pewność, że gdy zaufa człowiekowi, będzie jeszcze wesoło merdać ogonkiem i cieszyć się każdym wspólnym dniem spędzonym u boku swojego przyjaciela – człowieka.

Poza spacerami Orzeszka nie sprawia żadnych problemów. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami, nie dominuje. Psiaki traktuje jak przyjaciół. Orzesia jest cichutka, nie niszczy, nie rozrabia.

Podobno Orzeszka przez kilka miesięcy błąkała się bezdomna. To, co złe już za nią. Teraz czas na ciepły, troskliwy dom.

Bardzo prosimy o dom dla Orzeszki. Potrzebuje indywidualnego potraktowania, ale wierzymy, że będzie wspaniałą, kochaną i oddaną psinką.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 793993779 (na SMS-y nie odpowiadamy)

Sunia przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach.


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close