NEWSY

Pieskie życie – poznaj i pomóż zwierzakom [RELACJA]

Dwa tygodnie temu odbyła się 4. edycja wydarzenia „Pieskie życie – poznaj i pomóż zwierzakom”, którą mieliśmy przyjemność współorganizować razem ze Strażą Miejską Miasta Krakowa, Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oraz Bonarka City Center.

zdjęcie grupowe
fot. Klaudia Biśta – KSAF

Wydarzenie miało na celu wsparcie podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz promowanie odpowiedzialnych adopcji.

Efekty akcji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Podczas kwesty do puszek oraz sprzedaży gadżetów udało się zebrać aż 3809,43 zł oraz 141,315 kg karmy!!! A to wszystko dzięki Waszym ogromnym sercom!

Za zebrane fundusze zostaną zakupione m.in. wózek robiony na wymiar specjalnie dla Oskara oraz wyprawki zawierające najpotrzebniejsze rzeczy dla psiaków, które nie znalazły domów podczas wydarzenia. Ale to nie wszystko!

Podczas „Pieskiego życia” towarzyszyła nam wielka radość, ponieważ dzięki akcji adopcyjnej nowe domy znalazło aż 6 psiaków: Diana, Krecik i 4 szczeniaki: Muminek, Mufek, Miluś i Miko.

Dziękujemy wszystkim osobom, które dołożyły swoją cegiełkę na rzecz bezdomnych psiaków i zaangażowały się w akcję!

Podczas „Pieskiego życia” uczestnicy mieli możliwość:

• zobaczyć pokazy tresury psów pracujących w służbach mundurowych

• poznać psiaki czekające na swój szczęśliwy dom;

• skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych udzielanych przez Dr Szpeyera;

• zobaczyć psy tropiące z Krakowskiej Grupy Tropiącej, dowiedzieć się na czym polega tropienie użytkowe oraz praca węchowa psów;

• zobaczyć grupę dogtrekkingową Wild Dogs Team, poznać psiaki startujące w zawodach oraz psich zaprzęgach, a także dowiedzieć się jak rozpocząć trenowanie z psem;

Wild Dogs Team
fot. Urszula Gromala – KSAF

• poznać Negrę i jej właścicielkę z Emerytury na 4 Łapach, która opowiedziała o tym jak wygląda życie z psim seniorem i dlaczego warto adoptować psich emerytów;

• zobaczyć Fruzię i Monikę z Uniwerka ObiFru, podczas pokazu sportowego psiego posłuszeństwa oraz posłuchać o tym czym jest OBEDIENCE;

• skorzystać z bezpłatnej pielęgnacji psiaka dzięki Perros;

• obejrzeć wystawę prac fotografki Izy Łysoń;

fot. Klaudia Biśta – KSAF

• wziąć udział w edukacyjnych zabawach w kąciku dla dzieci;

• dowiedzieć się jak przewozić zwierzęta w komunikacji miejskiej oraz z jakimi obowiązkami wiąże się posiadanie własnego pupila.

Chcemy z całego serca podziękować wszystkim Partnerom zaangażowanym w akcję za otwartość na inicjatywy charytatywne oraz uświetnienie imprezy.

fot. Klaudia Biśta – KSAF

Czekamy na więcej tak udanych i wyjątkowych imprez z Waszym udziałem – DOBRO ZAWSZE WRACA, pamiętajcie!

Do zobaczenia następnym razem!


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button