PSIAKI DO ADOPCJI

Pikuś – obrzucany kamieniami, zasługuje na więcej

Pikuś to średniej wielkości, starszy psiak. Jego życie niestety nie jest usłane różami. Zanim trafił do przytuliska, błąkał się przed dłuższy czas po ulicach miasta. Szukał jedzenia i trochę czułości… Niestety nigdy nie natknął się na dobrego człowieka – zawsze przeganiany, obrzucany kamieniami nauczył się, że nie warto prosić ludzi o pomoc. Zaczął ich omijać i próbował radzić sobie sam.

Pewnego dnia jego tułaczka dobiegła końca – Pikuś trafił do przytuliska, gdzie został jedzenie i spacery z wolontariuszami. Od tamtej pory minęło już kilka lat, a psiak nadal czeka. Nigdy nikt nie zwrócił na niego uwagi, oraz nie interesował się jego adopcją. Jest jakby niewidzialny dla ludzi… 🙁

Odwiedzający mijają jego boks nawet go nie zauważając. A on nie narzuca się, ponieważ  wie, że ze strony ludzi nie może spotkać go nic dobrego. Mimo to my nie tracimy nadziei i szukamy dla niego domku. Może znajdzie się na tym świecie osoba, która zechce zaadoptować „zwykłego kundelka”… Uwielbia spacery z wolontariuszami, wszystko go na nich interesuje!

W stosunku do obcych ludzi nie jest wylewny, ale myślimy, że jak już kogoś pokocha, to będzie wspaniałym przyjacielem. W stosunku do osób, które zna okazuje radość i prosi o głaskanie. Jest sympatyczny i łagodny. Dogaduje się z suczkami. Myślimy że spokojnie może zamieszkać zarówno w mieszkaniu w bloku jak i w domu z ogrodem.

Kontakt w sprawie adopcji:
Piesek przebywa w przytulisku w Głownie (niedaleko Łodzi), możliwy jest dalszy transport.

Warunkiem adopcji jest krótka wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Przed adopcją zostanie wykastrowany. Jest zaszczepiony, posiada książeczką zdrowia oraz chipa.

Agnieszka 509 104 718 lub Agata 506 651 789, beata@przytulisko.glowno.pl


Pikuś5

Pikuś3

Przytulisko w Głownie

Agnieszka 509 104 718 lub Agata 506 651 789, beata@przytulisko.glowno.pl

Pikuś4

ADOPTUJ ODPOWIEDZIALNIE!

Przytulisko w Głownie

Agnieszka 509 104 718 lub Agata 506 651 789, beata@przytulisko.glowno.pl

Tagi
Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wybierz zwierzaka >
Close
Close