KOCIAKI DO ADOPCJI

Pinko – niepełnosprawny kociak, który mruczy na sam widok człowieka

Pinko został znaleziony w okolicy ulicy Sikorskiego. Kocurek niestety ma niedowład tylnych łapek, ale jest w trakcie diagnostyki, może jeszcze uda się go postawić na nogi.

Jest przecudownym i niesamowicie pozytywnym kocurkiem. Nierzadko mruczy na sam widok człowieka, jakby ciesząc się z samej jego obecności. Uwielbia wszelkiego rodzaju mizianie i głaskanie, niemalże rozpływa się z radości, że ktoś jest obok niego i to właśnie jemu poświęca uwagę.

Pinko niestety z racji niedowładu załatwia swoje potrzeby fizjologiczne pod siebie, przez co trzeba pilnować, żeby w miarę możliwości był na suchym kocyku i żeby „pod ogonie” również nie było ciągle mokre.

Poszukujemy dla tego wyjątkowego kocurka odpowiedzialnego właściciela, który podejmie się opieki nad niepełnosprawnym kotem i pomoże mu godnie dożyć starości.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: +48 784 90 88 90, +48 (68) 323 07 66
e-mail: schroniskozg@gmail.com

Kociak przebywa w schronisku w Zielonej Górze.


Więcej Kociaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button