PSIAKI DO ADOPCJI

Popiskuje, szczeka, jakby chciał wykrzyczeć – ZABIERZ MNIE STĄD!

Czy Piorunowi dane będzie odnaleźć swojego człowieka, którego obdarzy miłością i przywiązaniem?

To jeszcze bardzo młody pies. Piorun nie ma więcej niż 1 rok. Sięga mniej więcej do kolana, waży ok. 23 kg. Wyróżnia go piękna sylwetka. Psiak jest już zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony. To taki owczarek krótkowłosy w wersji midi – mieszkaniowej .

 

Piorun jest energiczny i radosny – jak to młody pies .Potrzebuje opiekunów, którzy zechcą z nim pracować, nauczyć komend, skupienia na człowieku, bo tutaj, gdzie przebywa, nie ma czasu na psią edukację.

Młodziak całymi dniami jest zamknięty w 6-metrowym kojcu w gminnej przechowalni. Zamiast biegać za piłeczką, spacerować z opiekunami, on od ponad miesiąca siedzi w „więzieniu”.

Ożywia się, gdy człowiek podchodzi do kojca. Wtedy skacze, szaleje, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę.

Popiskuje, szczeka, jakby chciał wykrzyczeć – ZABIERZ MNIE STĄD!

Kiepsko chodzi na smyczy, ciągnie. Ale cóż się dziwić! Piorun wychodzi raz w tygodniu na 20-minutowy spacer, podczas którego chce nadrobić stracony czas, wąchać, biegać ,załatwiać swoje potrzeby. Próbuje jak najszybciej zrobić wszystko naraz, bo wie, że za chwilę znowu zamkną go w kojcu.

Z suczkami dogaduje się ładnie, z psami nie jest mu po drodze.

Psiak do adopcji do mieszkania w bloku bądź do domu z ogrodem. Nie nadaje się do małych dzieci, bo jest zbyt energetyczny i skoczny.

Czy znajdzie się ktoś kto da mu szansę i zamieni tego krnąbrnego młodzieńca w mądrego, posłusznego przyjaciela?


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 609 847 764

Piorun czeka w przechowalni gminnej w Zawichoście ( świętokrzyskie ).

Pomagamy w organizacji transportu .

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close