NEWSY

Pomagaj przy okazji zakupów!

Nie musisz już poświęcać swojego wolnego czas, ani też wydawać dodatkowych pieniędzy – pomagaj przy okazji. Potrzebujesz więcej argumentów, żeby podarować darmowy prezent dla bezdomniaków ze schronisk?

Jak pomóc? To prostsze niż Ci się wydaje…

Wystarczy, że przed zrobieniem zakupów online wejdziesz na stronę Pomagaj Przy Okazji i wybierzesz dowolny sklep, a potem tylko klikniesz i przejdziesz na jego stronę.

Zdarza Ci się zapominać? Na to też przygotowaliśmy rozwiązanie!

Przygotowaliśmy specjalną wtyczkę Pomagaj Przy Okazji dostępną dla przeglądarki Google Chrome.

Wystarczy, że raz ją zainstalujesz, a za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu, który bierze udział w akcji, wyświetli Ci się specjalna przypominajkaTeraz tylko klikasz “POMAGAM” i masz pewność, że część wartości Twoich zakupów trafi do bezdomnych zwierzaków.

Jak działa pomaganie przy okazji zakupów?

Każdy ze sklepów widniejących na stronie Pomagaj Przy Okazji przekazuje część całkowitej wartości Twoich zakupów dla bezdomnych zwierzaków. Otrzymujemy prowizję za przejście ze strony Karmimy Psiaki na stronę sklepu i zrobienie tam zakupów.

Jak wysoka będzie to kwota, zależy od wartości Twoich zakupów!

Dlaczego ten prezent dla Bezdomniaków nic nie kosztuje?

Ty nic dodatkowo nie płacisz – ponosisz tylko koszty swojego zamówienia, czyli wydajesz tyle, co zazwyczaj. W takim razie kto przekazuje datek? Sklep, w którym kupujesz. Pamiętaj, że zrobi to tylko wtedy, gdy przejdziesz na jego stronę przez Pomagaj Przy Okazji lub klikniesz przycisk “POMAGAJ” po zainstalowaniu specjalnej wtyczki.

Dotychczasowe efekty

Dopiero wznawiamy nasze działania promujące akcje, dlatego przez każde udostępnienie może zwiększyć datki dla bezdomnych psiaków i kociaków.

W styczniu 2020 roku otrzymaliśmy 413,78 zł z zakupów o łącznej wartości ponad 12 000 zł. Bezdomniaki czekają na jeszcze więcej darmowych prezentów przy okazji – w końcu nic za nie nie płacicie!

pies

Jesteś przedsiębiorcą? Też pomagaj przy okazji

A może chciałbyś  wspierać bezdomne zwierzaki stałą kwotą od zakupów Twoich klientów? Liczy się każda złotówka, może to być stała kwota 1 zł, 2 zł….100 zł… lub 1%, 2%…10%… wartości zakupów. Z doświadczenia wiemy, że dobrze sprawdza się też datek od zakupu konkretnego produktu.

Aktualnie na takiej zasadzie współpracujemy z Hotelem Burkaty, który przekazuje % od wynajęcia pokoju ze zwierzakiem. W ten sposób hotel promuje się jako miejsce przyjazne dla zwierząt.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o tym, jak mogłaby wyglądać nasza współpraca: kontakt@sarigato.org

Pokaż wiecej

Patrycja Biernat

Studentka marketingu i wzornictwa. Chętnie angażuje się w działania charytatywne, do których motywuje ją praca z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie np. zwiedzając nowe miejsca.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button