PSIAKI DO ADOPCJI

Pręguś chciałby nareszcie zaznać odrobiny miłości.

Pręguś to nieduży, jedenastoletni psiak o nietypowym umaszczeniu i uroczym uśmiechu.

Do schroniska trafił pierwszy raz 5 grudnia 2005 roku jako malutki, kilkudniowy szczeniak. Szybko znalazł dom. Wszystko wskazywało na to, że to będzie taki jedyny, prawdziwy domek. Niestety, los chciał inaczej i po 4 latach od adopcji wrócił do schroniska, właściwie nie wiadomo czemu, bez konkretnego powodu.

Pręguś zdążył już pokochać, zaufać, a spotkało go takie rozczarowanie.

Od tego czasu nikt o niego nie pytał…

Pręguś jest bardzo wesołym, energicznym psem. W pierwszym kontakcie bywa troszkę nieufny, ale po chwili przychodzi i dopomina się głaskania, przytulania, zaczepia do zabawy. Uwielbia rozdawać buziaki. Dobrze reaguje na inne psy i suczki. Reakcję na koty możemy sprawdzić. Szukamy dla niego rodziny, w której nie ma bardzo małych dzieci.

pręguś - psiak do adopcjiTo przekochany Psiak, który chciałby nareszcie zaznać miłości ze strony człowieka. Niestety tak jak większość starszych psów jest pomijany podczas adopcji… 🙁 Jednak nadal w głębi serduszka wierzy, że ktoś odmieni jego smutny los.

Pręguś jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony.

Gotowy do adopcji czeka w schronisku Psitulmnie w Zabrzu (woj. śląskie).


Kontakt: wolontariuszka Ola – 798 287 261

Schronisko – (32) 271 47 97


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button