NEWSY

Przegląd psich internetów #3

W ciągu ostatnich tygodni świat oszalał na punkcie gry z pokemonami, która zaktywizowała rzesze ludzi. Zarejestrowano wzmożony ruch spacerowiczów na ulicach, w parkach i lasach.

Wiecie kto tak naprawdę na tym skorzystał? Psiaki. Właściciele tych zwierzaków zabierali je zawsze za sobą na poszukiwanie pokemonów, dopóki te nie ogłosiły stanowczego strajku! 🙂

źródło: demotywatory.pl
źródło: demotywatory.pl
  1. Zastanawialiście się, co by było gdybyście wykonywali typowo psie czynności? Jakby świat wyglądał, gdyby był pełen ludzi śpiących niemalże cały dzień, lub wrzeszczących za każdym razem, gdy ktoś puka do drzwi? 🙂

 

2. Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? Nie radzisz sobie z wychowaniem psiaka? Proszę, nie porzucaj go! Francuska organizacja 30 Millions d’Amis Foundation w swoim spocie stara się zapobiegać porzuceniom. Gwarantuję, że poruszy ona najtwardsze serce, bo pokazuje po prostu… prawdę.

 

3. Wszyscy doskonale wiemy, że zdecydowana większość psiaków uwielbia zabawę piłeczkami. Jednak ten piesek z prawdziwą pasją gania za swoją piłką! Musicie zobaczyć to szczęście w czystej postaci! Macie może w swoich ogródkach takie urządzenie? 🙂

 

4. Drugą rzeczą, za którą psy oddałyby wszystko to zabawki ( jedzonko nie bierze udziału w tym rankingu! ). Niektóre z nich dosłownie je pożerają! Jeśli masz ochotę, zawsze możesz wyczarować własnymi rękami szarpak dla pupila 🙂 jest to bardzo prosty sposób na recykling, a mordka psiaka szczęśliwa. Łączymy przyjemne z pożytecznym!

 

5. Każda historia adopcji jest inna, a wdzięczność można wyrażać na wiele sposobów. Ostatnio natknęłam się na wspaniały filmik, w którym autor dziękuje swojemu adoptowanemu psiakowi za wspólnie spędzone lata. Zobaczcie sami – czy może być coś piękniejszego, niż przyjaźń psa z człowiekiem?

Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close