NEWSY

Przegląd Psich Internetów #4

Sierpień od 1984 roku to miesiąc trzeźwości, jednak w tym roku oznacza coś więcej, a mianowicie rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Fani różnych sportów mogą się zjednoczyć w kibicowaniu. Ja Wam dziś będę proponowała Psie Internety w przeważającymduchu sportowym!


1 .Nie byłabym sobą, gdybym nie zapodała Wam dawki śmiechu na sam początek. Dziś zobaczmy kompilację wideo z psiakami, których… przerosło życie!

2. Psi zaprzęg to nie tylko świetny sposób na wybieganie mocno energicznego psiaka, a również świetna frajda dla opiekuna i pupila. Zachęcam Was do tej formy aktywności. Pamiętajcie jednak, że to nie jest sport dla każdego psiaka! 🙂

3. Obedience to sport polegający na posłuszeństwu i wspaniałym kontakcie pomiędzy psem a przewodnikiem. To dyscyplina uniwersalna – można ją trenować z każdym psiakiem 🙂 Wiedzieliście, że mamy nawet narodową reprezentację w tym sporcie? Zobaczcie, jak członkowie radzą sobie na zawodach: 

4. Będąc w sportowym temacie nie mogłabym wstawić tutaj psiaka do adopcji. Zobaczcie sami wspaniałą Molly, która czeka na dom w hotelu szkoleniowym gdzie biega w zaprzęgu!

Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close