PSIAKI DO ADOPCJI

Psotka – uratowana od właściciela, który się nad nią znęcał

Psotka została odebrana od właściciela, który się nad nią znęcał. Sunia miała złamaną łapkę i powoli dochodzi do siebie po operacji.

Jest przecudowną, przekochaną i niesamowicie przymilną sunią. Uwielbia ludzi, do każdego podbiega natychmiast się przywitać, nierzadko od razu pokazując swoją uległość. Rozdaje buziaki na prawo i lewo. Jest bardzo pogodną i łagodną sunią. Bardzo lubi towarzystwo innych psiaków, każdego wita rozmachanym ogonkiem i zaprasza do zabawy.

Jest nauczona czystości, swoje potrzeby fizjologiczne stara się załatwiać na zewnątrz. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy. W trakcie podróży samochodem troszkę się denerwuje, ale jest grzeczna, leży na fotelu pasażera i spogląda za okno. Poszukujemy dla Psotki odpowiedzialnego i kochającego właściciela, który zajmie się nią tak jak należy i nie dopuści żeby jeszcze kiedyś spotkała ją jakakolwiek krzywda.

Więcej o odebraniu Psotki można przeczytać tutaj: Inicjatywa dla Zwierząt – Psotka


Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: +48 784 90 88 90, +48 (68) 323 07 66
e-mail: schroniskozg@gmail.com

Psiak przebywa w schronisku w Zielonej Górze.


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.
bg

Podoba Ci się, jak działamy?

Pomóż nam się rozwijać i przekaż 1 %
na rzecz naszej fundacji.

Fundacja Sarigato

KRS 0000445475

Cel szczegółowy:

Karmirmy Psiaki

Pomagam

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close