PSIAKI DO ADOPCJI

Radosny Poks to idealny kandydat na przyjaciela rodziny!

Czujesz się samotny i nie masz z kim spędzać długich wieczorów?
A może wręcz przeciwnie – masz dużą i głośną rodzinę, która marzy o radosnym przyjacielu do zabaw? Mamy dla Was rozwiązanie – Poks to kompan idealny dla każdego!

Piesek, mimo że zaznał wielką krzywdę od ludzi, nadal jest bardzo przyjacielski i radosny. Poksik jest jedną z ofiar wakacji – właściciele wyrzucili go przy drodze. Przez bardzo długie tygodnie psiak tkwił w jednym miejscu. Nawet bardzo wysokie temperatury nie sprawiły, że opuścił swój posterunek choć na chwilę… Dopiero kiedy psiak był na skraju wyczerpania i nie mógł protestować, jedna z miejscowych osób zebrała go z pobocza i przywiozła do naszego schroniska.

Psiak jest bardzo żywiołowy i bez dwóch zdań namówi na długi spacer każdego, także największego domatora! Dzieci zajmie, tak by rodzice mieli chwilkę na relaks. Poks jest dość spory i waży 28 kg, ale nie powinno to być przeszkodą – przecież żaden piesek nie jest za duży by wskoczyć na Twoje kolana!

Pamiętaj, że przygarnięcie Poksa, to szansa na nowe lepsze życie nie tylko dla niego, ale też i dla Ciebie!

Każdego zainteresowanego wniesieniem do swojego życia odrobiny koloru, zapraszam do kontaktu:

Hotelik dla Bezdomnych Zwierząt w Pruszkowie

tel. 604 640 496

Poks2Poks

 

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close