PSIAKI DO ADOPCJI

Ropuś – niewidomy mieszaniec owczarka i husky szuka domu

Poszukujemy domu dla wspaniałego psiaka o imieniu Ropuś (Rapi), który już od ponad dwóch lat jest w naszym schronisku..

Ropuś to pies wspaniały, bardzo kochany, przemiły. Uwielbia ludzi, uwielbia przytulanie, głaskanie, wspólne spacery. Chce biegać, wąchać, zwiedzać. Schroniskowy boks to dla niego zbyt mało… Pięknie spaceruje z człowiekiem, uwielbia wędrówki. Trzyma się nogi, jest posłuszny i grzeczny.

Ropuś prawdopodobnie dawno miałby już dom, gdyby nie fakt, że Rapi nie widzi i niestety nie ma szans na przywrócenie mu wzroku.

Ropuś doskonale radzi sobie bez możliwości widzenia, ale większość od razu rezygnuje nie chcąc go nawet poznać. Ropuś to świetny psiak. Zasługuje na dom i rodzinę.

Piesek gdy zapozna się z terenem nie wchodzi w przedmioty, a nowe miejsce szybko poznaje i zapamiętuje noskiem. Kilka godzin w nowym, miejscu i mapa terenu zakodowana 🙂

Mamy nadzieję, że ktoś da mu szansę i go pokocha. Psiak jest jeszcze młody. Obecnie ma około 5-6 lat. Jest wielkości psów w typie husky.

Jest najprawdopodobniej mieszańcem husky i owczarka, przypomina te psy i z wyglądu, i z zachowania.

Ropuś może zamieszkać w domu z drugim psem (jest bardzo łagodny), a także z większymi dziećmi, ale potrzebuje spokojnego czasu na adaptację.

Nie gwarantujemy, że w pierwszym, drugim dniu nie będzie zestresowany (trafi w miejsce, którego nie zna), ale z pewnością po kilku dniach będzie super szczęśliwym, najlepszym przyjacielem rodziny.

Nikogo nie skrzywdzi. Początkowo czasem boi się mężczyzn, z kobietami nigdy nie było problemu.

Rapi UWIELBIA smakołyki i chętnie je zjada.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego kochanego psiaka. Ze względu na to, że jest niewidomy szukamy raczej domu, nie mieszkania.

Kontakt w sprawie adopcji:

Psiak przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach

Tel.: 793 993 779


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close