KOCIAKI DO ADOPCJI

Sasza pilnie potrzebuje domu. Źle znosi pobyt w schronisku.

Sasza pilnie potrzebuje domu.

To około 10-letni, bardzo duży i dostojny kocur. Waży ponad 7 kg. Mimo ogromnych gabarytów jest łagodnym i ułożonym kotkiem.

Wcześniej mieszkał w domu razem z 30 innymi kotami.

Niestety, mąż opiekunki Saszy zmarł i kobieta zmuszona była sprzedać dom, a koty oddać do schroniska.

W schronisku bardzo się męczy, chce wyjść na zewnątrz.

Sasza trafił do schroniska prosto z ciepłego, kochającego domku, a to właśnie takie kociaki najgorzej znoszą pobyt w schronisku.

Trauma pobytu w schronisku

Brak rutyny, której kot tak bardzo potrzebuje w codziennym życiu, powoduje u niego poczucie niepewności i zagubienia, co w konsekwencji może doprowadzić nawet do depresji.

Pobyt kota w schronisku to dla pracowników i wolontariuszy nieustanna walka o jego życie i o powrót do wiary w to, że ktoś go jeszcze pokocha.

Dlatego właśnie Sasza pilnie potrzebuje domu!

Sasza lubi głaski. Jest kocim indywidualistą. Woli raczej samotność, niż przebywanie z innymi zwierzętami. Jest ciekawski i towarzyski.

Szukamy dla niego najlepiej domu z ogrodem w spokojniej okolicy.

Sasza jest wykastrowany.

Przebywa w Schronisku w Głownie (woj. łódzkie), jednak istnieje możliwość transportu do innych miast. Obowiązuje procedura adopcyjna.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 502 540 078.


Pokaż wiecej

Magda Bąk

Studentka IV roku socjologii na Wydziale Humanistycznym AGH. Lubi podróżować, słuchać muzyki i robić zdjęcia. Kocha wszystko co związane z Włochami, a zwłaszcza ich kuchnię. Prywatnie właścicielka szalonego Maltańczyka o imieniu Malik.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button