PSIAKI DO ADOPCJI

Sezamek – porzucony Psiak szuka domu

Sezamek trafił do schroniska, w którym przebywa już od ośmiu miesięcy, prosto z ulic Zielonej Góry. Kiedyś miał dom, ale jego właściciel ze względów zdrowotnych nie może się nim dłużej opiekować. Niestety, również Psiak jest poważnie zaniedbany zdrowotnie. W warunkach schroniskowych nie można mu pomóc.

Czy Psiak dostanie szansę na nowy dom?

Sezamek okazał się przekochanym, bardzo miłym psem. Uwielbia pieszczoty, drapanie i tulenie się do człowieka. Jest ogromnym łasuchem, uwielbiającym łakocie, o które domaga się zabawnym szczekaniem.

Psiak ma już 10 lat, ale z pewnością zasługuje na miłość. Przekona się o tym każdy, kto pozwoli mu pokazać jaki jest cudowny!

Jego nowy właściciel będzie prawdziwym szczęściarzem! Sezamek oferuje swoje wielkie serce, ufność i całkowite oddanie. Na pewno będzie wpatrzony w swojego Człowieka.

Kontakt w sprawie adopcji

tel.: +48 784 90 88 90, +48 (68) 323 07 66
e-mail: schroniskozg@gmail.com


Szukasz innego zwierzaka w innej lokalizacji? Sprawdź w innych schroniskach.

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

3 Comments

  1. Dogs are the most loyal and loving creatures on this earth. They are true friends of human but human don’t treat them as they do to us. Apart from that, this breed is mostly loved by the Canadians because when they grow, they look like a wolf and that is what becomes attractive.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close