PSIAKI DO ADOPCJI

Smutka – po śmierci ukochanego właściciela trafiła do schroniska…

Poznajcie Smutkę – miłą, grzeczną, spokojną suczkę w typie owczarka. Smutka niedawno, wraz z czwórką innych piesków, trafiła pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

Ta psinka swe imię zawdzięcza niebywale smutnemu pyszczkowi. Smutka ma tak niesamowicie smutny pyszczek, że widać, że w jej życiu stało się coś złego.

Smutka

Być może była zżyta z właścicielem, być może jakieś inne czynniki wpłynęły na tę sytuację. Niestety raczej nie dowiemy się już prawdy i na bieżąco będziemy zaprzyjaźniać się ze Smutką

Smutka, od czasu gdy trafiła do schroniska, znacznie przekonała się do swoich opiekunów i z coraz większą śmiałością podchodzi do nich.

Daje się głaskać, zjada z ręki przysmaki, jeszcze nieśmiało, ale przychodzi by się przytulić.

Na obecną chwilę Smutka jest jeszcze ostrożna w kontakcie z nowo-poznanymi ludźmi, ale ciekawość zazwyczaj u niej zwycięża nad strachem.

Smutka

Smutka dogaduje się z innymi pieskami, jest łagodna, nikogo nie skrzywdzi.

Suczka nie jest szczególnie hałaśliwa. Szczeka tylko gdy trzeba.

Smutka ma obecnie około 9 lat, ale jest w dobrej formie. Otrzymuje dobre jedzenie i z pewnością wkrótce jej sierść, z szorstkiej i matowej, zmieni się w mięciutką i pełną blasku.

Sunia jest średniej wielkości; waży około 25 kg. Wkrótce więcej zdjęć.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Smutki. Może nie jest już najmłodsza, ale zasługuje na dobry, kochający dom.

Smutka

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 793 993 779.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button