PSIAKI DO ADOPCJI

Smutne oczy, pogodna dusza – Reks z Krakowa ADOPTOWANY!

Rex to siedmioletni, niezbyt duży, sympatyczny psiak. Trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela, w wyniku interwencji. Ma bardzo łagodne usposobienie – uwielbia być głaskanym oraz ciągle dopomina się o więcej pieszczot. Wykorzystuje praktycznie każdą sytuację, by przytulić się do człowieka.

Względem swoich kolegów w boksie jest kompletnie bezkonfliktowy, dogaduje się z nimi bardzo dobrze. Nie wykazuje także żadnych przejawów agresji, ani do obcych psów ani do ludzi. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Nie jest nadto szczekliwy, zawsze czeka cierpliwie na smakołyki za którymi przepada.

Rex jest typem oddanego psiaka – przytulanki o wielkim sercu. Nie potrzebuje wielkiej przestrzeni ani godzinnych spacerów, najszczęśliwszy będzie wśród kochających i głaszczących właścicieli.

Rex

Adoptuj Rexa!

Kontakt z wolontariuszami: 692 883 386, 600 124 736
Kontakt do schroniska: 12 429 74 72, Kraków ul. Rybna 3

Ogłoszenie na stronie schroniska: http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/55239-REX.html

Pokaż wiecej

Paulina Wójtowicz

Od dziecka przez znajomych nazywana "psią mamą". Kocha zwierzęta, dobre filmy i podróże. Uwielbia pomagać innym. Wiceprezes Fundacji Sarigato.

Powiązanie artykuły

jeden komantarz

  1. Wczoraj pożegnaliśmy Rexika ;( Nowotwór zaatakował naszego pyszczka najkichanszego i już nie dało się nic zrobić. To był najkochańszy, najlepszy i najcudowniejszy piesek na świecie, który dał nam tyle szczęścia, że trudno w to uwierzyć, że taka mała istotka, pomieściła w sobie tyle miłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button