PSIAKI DO ADOPCJI

Somalia – łagodna i bezproblemowa suczka szuka domu!

Somalia to niedużej wielkości suczka, która ma ok. 3 lata. Drugi rok ogląda swiat zza krat schroniskowego boksu. Szuka domu i troskliwego kochającego właściciela.

Do schroniska trafiła wraz z gromadką swoich szczeniąt. Dlatego  teżsporo czasu spędziła na kwarantannie – karmiąc i opiekując się maleństwami.

Gdy wszystkie maluchy znalazły nowe domy, Somalia, której niestety jak do tej pory nie spotkało podobne szczęście, trafiła na boksy bytowe. Od niemal dwóch lat szuka domu. Póki co – bezskutecznie.

somalia

Sunia od początku dała się poznać, jako bardzo łagodny i przyjazny psiak, jednak w pierwszych chwilach po zmianie otoczenia bywała nieco wystraszona.

Obecnie Somalia jest już o wiele bardziej pewna siebie. Bardzo chętnie spędza czas z wolontariuszami na wspólnych spacerach. Na ogół całkiem ładnie chodzi na smyczy, jednak czasami zdarza jej się ją podgryzać.

Sunia jest jeszcze młoda i bardzo energiczna

Potrzebuje dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu a także kontaktu z ludźmi. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne np. czesanie. Suczka nie wykazuje agresji względem innych psów, lubi bawić się razem z nimi na wybiegu. 

Somalia potrzebuje opiekuna, który zapewni jej troskliwą opiekę na całe życie! Sunia szuka domu już zbyt długo… Pomożesz jej go znaleźć?


Psiak przebywa w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Lublinie.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 81 466 26 42

mail: schronisko.wolontariat@gmail.com


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button