PSIAKI DO ADOPCJI

Symfonia – skrzywdzony przez ludzi maluszek szuka domu

Ta słodka czarnulka na zdjęciu to Symfonia – wesoła, energiczna  i niewiarygodnie grzeczna suczka. Malutka niedawno trafiła pod opiekę schroniska w Racławicach.

Znalazła się tam na skutek interwencji. Symfonia biegała zdezorientowana po ulicy, nikt jej nie szukał.

Sunia miała na podbrzuszu rany po pogryzieniu. Całe szczęście są one niegroźne (suczka otrzymała już niezbędną pomoc lekarza weterynarii) i prawie nie ma już po nich śladu.

Początkowo troszkę popiskiwała, prawdopodobnie dlatego, że była bardzo głodna. Symfonia jest grzeczniutką sunią i po zjedzonych posiłkach uspakaja się, wycisza, liże po rękach i ładnie się bawi.

Symfonia jest malutka, na dopiero około 3 miesiące i waży 3,5 kg. Będzie średniej wielkości pieskiem na szczupłych, długich łapkach.

Nie powinna przekroczyć 10-12 kg, czyli prawdopodobnie będzie sięgać do kolana. Symfonia jest czarna, ma jedynie białą krawatkę i jaśniejsze paluszki łap.

Symfonia

Sunia uwielbia wszystkich; dorosłych, dzieci, inne psiaki, a także koty. Ze wszystkimi się bawi, jest bardzo łagodna. Nie ma w niej najmniejszej agresji.

Symfonia pcha się na ręce, kocha przytulanie. Widać, że była przyzwyczajona do życia wśród ludzi.

Bardzo ładnie załatwia swoje potrzeby na podkłady, ale chyba była karcona za załatwianie się w domu, bo natychmiast po zrobieniu siku biegnie się schować.

W ciągu zaledwie jednej doby, od kiedy trafiła do schroniska, nabrała zaufania do opiekunów. Szybko nauczyła się komendy „siad”, zostaje ładnie na swoim legowisku.

Grzecznie chodzi na smyczy. Kilka kolejnych spacerów i będzie chodzić przy nodze bezbłędnie.

To bardzo pojętna, młodziutka suczka, która zasługuje na najlepszy, kochający, pełny miłości i ciepła dom.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tej ślicznej wesołej czarnulki 🙂

Sunia otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji

Psiak przebywa w schronisku w Racławicach.

Tel. 793 993 779


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

jeden komantarz

  1. Pingback: My Homepage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close