PSIAKI DO ADOPCJI

Tami nie rozumie dlaczego, po 13 latach wiernej służby człowiekowi, znalazł się w schronisku.

Tami (Runo) to spokojny, grzeczny, przyjazny pies o łagodnym usposobieniu. Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest bardzo posłuszny. Nie jest szczególnie hałaśliwy, jest grzecznym i spokojnym psem.

Zna podstawowe komendy, zwraca uwagę na człowieka i obserwuje go, na pewno był szkolony do bycia posłusznym psem.

Tami

Tami ma około 13 lat, jego stan jest dobry.  Psiak jest jednak bardzo smutny.. Tęskni za swoim dotychczasowym właścicielem, ale ten nie może się nim już zajmować,

W oczkach Tamiego widać tak ogromną pustkę i smutek, jakiego nie można dostrzec chyba u żadnego innego psiaka w naszym schronisku.

Widać po nim rezygnację, zwątpienie w człowieka. Tami bardzo potrzebuje pojechać do domu i choć przez kilka chwil poczuć się znów kochanym..

Tami

To nasz schroniskowy niedźwiadek; nieco ociężały, ale sprawny na spacerze i w boksie. Mały-wielki miś, który czeka na dom..

Tami jest dużym psem – waży ponad 35 kg, mimo to jest w dobrej kondycji ogólnej. Psiak ma zadbaną, piękną, lśniącą okrywę włosową, jest czystym pieskiem.

Chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach, lubi je i podczas przechadzek staje się bardziej pogodny. Bardzo lubi psie smakołyki.

Prosimy o szansę i dom dla tego spokojnego, dużego, grzecznego psa, który zupełnie nie rozumie dlaczego, po 13 latach wiernej służby człowiekowi, znalazł się za kratami.

Tami

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt w sprawie adopcji:

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.


Chcesz wesprzeć Tamiego i inne bezdomne Psiaki?

Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji Sarigato
Cel szczegółowy: Karmimy Psiaki

KRS 0000 445 475

www,karmimypsiaki.pl/1procent

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button