PSIAKI DO ADOPCJI

Tego lata zakochaj się w Bezdomniakach! Zostań Wirtualnym Opiekunem

Czy jedno kliknięcie, może odmienić życie bezdomnego zwierzaka? Wierzymy, że jest to możliwe! Poznaj losy podopiecznych  Karmimy Psiaki, którzy znaleźli już swoich Wirtualnych Opiekunów i zostań jednym z nich. To prostsze niż Ci się wydaje!

 

Fiona – miała zostać uśpiona, dziś otacza miłością wszystkich ludzi 

Fionka, urodziła się około 10 lat temu z wadą genetyczną w budowie przednich łapek. Ludzie, którzy wzięli ją jako psa podwórkowego, zorientowali się po kilku miesiącach, że nic z tego nie będzie… i przynieśli do uśpienia. Fiona prawie całe swoje życie spędziła w przytulisku Fundacji Znajdki. To miejsce jest dla niej domem, bo nikt nie chce niepełnosprawnego psa.

Fiona jest ulubienicą wolontariuszy i gości. Przymilna, domagająca się pieszczot i przysmaków sznaucerka olbrzymia z krótszymi przednimi łapkami. Wada powoduje trudności w poruszaniu się i zapewne ból wygiętego kręgosłupa i obciążonych stawów. Pomimo operacji i rehabilitacji stan łapek jest coraz gorszy… Ponieważ sunia ma mało ruchu, opiekunowie ciągle walczą z jej nadwagą. Fiona musi jeść kosztowną karmę odchudzającą, bo każdy dodatkowy kilogram to większe obciążenie dla stawów. Ze względu na kłopoty ortopedyczne powinna mieć specjalistyczny materac, dzięki któremu jej napięte mięśnie mogłyby odpoczywać.

Wszystkie potrzeby Fiony przekładają się na duże koszty jej utrzymania. Na szczęście, dzięki wirtualnej adopcji, której podjęło się  U Pacjenta  ma zagwarantowane odpowiednie pożywienie oraz suplementację. Dzięki czemu, w dobrej jak na swój stan zdrowia kondycji, może pełna wiary czekać na właściciela, który przygarnie ją w jesieni jej życia. 

 Astor – psi senior, który znów wierzy w człowieka

Astor ma już swoje lata, ale jego prawe ucho, nadal niczym stacja radiolokacyjna, wyłapie z kakofonii dźwięków szelest parówkowych opakowań… Prawe oko, niczym przyrząd optyczny szerokiego zasięgu, wychwyci dyndającą u boku wolontariusza saszetkę ze smaczkami… I chociaż lewe ucho, lewe oko, a także jego tylne łapki tracą na sprawności to, fakt ten dodaje mu tylko kolejnych punktów do Astoro-cudowności i każe kochać go bardziej i bardziej. Psiak ze względu na swój wiek (ponad 15 lat) może nie mieć szansy, na znalezienia własnego domu. Adopcji nie ułatwia  mu też niedoczynność tarczycy oraz kłopoty ze wzrokiem i słuchem.  Astorek, ze względu na swój wiek  ma też problemy z poruszaniem się, bolą go stawy, doskwiera wątroba i trzustka, chociaż wychodząc na wyczekiwane spacerki na pobliskiej łące nadal bryka na niej niczym młody psiak. Dzieje się tak, bo jego losem  zainteresowali się wspaniali ludzie z Maxima Consulting. Dzięki nim otrzymuje dobrze zbilansowane jedzonko niezbędne do utrzymania jego optymalnej (jak na wiek i choroby) formy. 

One nadal czekają na Wirtualną Adopcję

Fiona i Astor, miały dużo szczęścia, ale na Wirtualne Adopcje czeka nadal wiele zwierzaków. Poznaj naszych podopiecznych Wincenta, Chudego, Kacpra i wielu innych.  Zdecyduj, którego zwierzaka chcesz adoptować na dzień, tydzień miesiąc, a może rok… Zobacz, jak Adopciak odbiera „wyprawkę” od Ciebie na naszych social mediach

 

Kup ebooka i nakarm Psiaki i Kociaki ze schronisk w całej Polsce!

 

 

 

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button