PSIAKI DO ADOPCJI

Tina – czy znajdzie się ktoś, kto ją zauważy?

Tina to wie, że szanse, aby ktoś adoptował starszą, ok. 10 letnią sunię są niewielkie. Ona wie, że świat jest zły – że liczy się uroda i rasa, a nie złote serce i cudowny, łagodny, ugodowy charakter. Wie, że po wielu latach w schronisku przejdzie przez tęczowy most sama…

Boli nas serce, że nie możemy jej obiecać, że jeszcze będzie kochana, czyjaś, ważna dla kogoś.

Dlatego błagamy Was o pomoc – pomóżcie nam znaleźć dom dle tej cudownej, delikatnej istotki!

Tinka kocha cały świat. Dobrze dogaduje się z psami i suczkami, nie wchodzi w konflikty. Waży ok. 18 kg i jest po sterylizacji. Ma ok.10 lat. Jest łagodną, ugodową sunczką, która kocha człowieka tak bardzo, że zrobi dla niego wszystko!

W schronisku wtulała się w nas, zaczepiała łapką, pokazywała brzuszek do głaskania. Była wtedy najszczęśliwsza. Ale to były tylko krótkie minuty i Tinka musiała wrócić za kraty. Bolało nas serce, jak odprowadzała nas smutnym wzrokiem. Nawet nie protestowała, nie skakała na kraty, nie szczekała.

Tina czeka bardzo długo na domek, czeka na swojego człowieka, który ją przytuli i powie, że jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.

Czy to kiedyś nastąpi ? Mamy ogromną nadzieję, nadzieję w tym, że UDOSTĘPNICIE sunię, bo to dla niej jedyna szansa na znalezienie domku.

Sunia obecnie przebywa w fundacji koło Bydgoszczy ale w przypadku znalezienia dobrego domu możemy pomóc z transportem.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 505 682 029


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close