PSIAKI DO ADOPCJI

Tola – sunia o wielkim sercu czeka na dom

Tola to młoda sunia o bardzo nieciekawej przeszłości.

Kiedy była malutka została przypięta do łańcucha… Tak miało wyglądać jej całe życie.

suczka TolaPies, który mógł stać się najlepszym przyjacielem, miał stać się niewolnikiem. Co dzień wpatrywała się w drzwi domu w nadziei, że ktoś do niej wyjdzie. Patrzyła na podwórko, po którym i tak nie mogła pobiegać. Na szczęście na jej drodze stanęli dobrzy ludzie, którzy odmienili jej los i zabrali w bezpieczne miejsce.

Tola ma około 2 lat. Jest bardzo uroczą sunią.

Pomimo wydarzeń z przeszłości ma wesołe usposobienie.

Kocha wszystkich ludzi. Kiedy się ją zawoła, zawsze przybiega, merdając ogonem. Jest bystra i bardzo chętna do nauki, szczególnie wtedy, gdy nagrodą są jej ulubione smakołyki. Tola to także energiczny psiak, więc sprawdzi się jako towarzysz wycieczek czy innego rodzaju aktywnego spędzania czasu.

suczka Tola

Jeśli chodzi o jej stosunek do innych psów to bywa różnie. Niektóre akceptuje, innych nie, raczej bez względu na płeć. Zdarza jej się bronić przed czworonogami jedzenia. Istnieje jednak szansa, że z uległym psiakiem mogłaby się dogadać.

zdjęcie Tola

Od 6 miesięcy na dom czeka w hoteliku dla zwierząt. Zbyt długo, jak na taką cudowną i bezproblemową sunię.


Kontakt w sprawie adopcji – 608 374 035

Tola przebywa w Łukowie (województwo Lubelskie).

Istnieje możliwość pomocy w transporcie.Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close