PSIAKI DO ADOPCJI

Torres i Filipek. Złączeni samotnością wspólnie szukają domu.

Torres i Filipek – połączyła ich bezdomność i malutki kojec w przechowalni gminnej.

Torres przybłąkał się do starszych ludzi, którzy nie chcieli go zatrzymać u siebie. Filipek został oddany do Gminy po śmierci właścicielki.

Dwa tak różne psiaki, a łączy je taka piękna braterska miłość. Filipek wpatruje się z podziwem w Torresa i robi wszystko, żeby być przy nim jak najbliżej.

Torres i Filipek

Jeśli spać w budzie to tylko razem, jeśli się wylegiwać to tuż obok siebie.

Torres zdaje sobie sprawę ze swojej dominacji w tym związku. Trochę lekceważy małego Filipka, ale z przyjemnością przyjmuje jego wszelkie czułości.

To dwa bezproblemowe psiaki, wyprowadzenie ich na spacer to czysta przyjemność dla wolontariusza, nawet tego najmłodszego.

Są bardzo łagodne, spragnione czułości ze strony człowieka.

Nieczęsto mają okazję wyjść na spacer i poprzytulać . Adopcję tej dwójki przyjaciół traktowalibyśmy w kategorii cudu, ale wciąż nie tracimy nadziei.

Jeśli szukasz czworonożnych przyjaciół o wielkim sercu i wspaniałym charakterze – Torres i Filipek są dla Ciebie idealni.

Psy nie są już młode (Torres ma ok. 8-10 lat, Filipek ok. 8). Są odrobaczone, zaszczepione, gotowe do adopcji. Idealne do domu z podwórkiem. Oczywiście istnieje możliwość osobnej adopcji.


Przebywają w okolicy Sandomierza, możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji:

609 847 764. 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close