PSIAKI DO ADOPCJI

Trzej Mędrcy – Koko, Rubel i Kęsik wędrują poszukując rodziny!

Kochani, pragniemy przedstawić Wam trzy wyjątkowe psiaki. Od wielu lat przebywają w Krakowskim Schronisku. Wszystkie są starsze, przez co od lat zostają pomijane przy adopcjach.

Łączy ich jedno – każdy z nich ma coraz mniej czasu… 

  1. Kęsik

kęsik

Kęsik to bardzo miły i towarzyski psiak. Jest psem pogodnym, który bardzo lubi towarzystwo człowieka.Pomimo wieku nadal pełen energii i pozytywnego nastawienia. Jest mądrym i cudownym psiakiem, który szybko się uczy i chętnie pracuje z człowiekiem.
Dogaduje się z innymi zwierzakami. Zawsze z zadowoleniem idzie na spacer, na smyczy nie ciągnie, nie obszczekuje ani nie zaczepia innych psów.
Gdy się czegoś przestraszy, to ucieka i chce się chować. W panice, gdy poczuje się przyparty, może 'użyć’ ząbków. Pod warstwą strachu znajduje się wierny, oddany i przymilny piesek. Potrzebuje opiekuna cierpliwego i wyrozumiałego, ale przy odrobinie zachęty (w postaci smakołyków) szybko daje się przekabacić.
Prosimy by nie skazywać go za błędy ludzi na pobyt w schronisku do końca życia…

Kontakt z wolontariuszem: 667 264 647

Kraków ul. Rybna 3

 

2. Koko

koko2

Koko to bardzo grzeczna i spokojna sunia. Zdecydowaną większość dnia przesypia. Spokojnie odnajdzie się w w każdym mieszkaniu. Niestety u Koko zdiagnozowano nowotwór… 🙁

Dlatego też jest bardzo słaba i nie ma apetytu. Zostało naprawdę mało czasu. Nie pozwólmy by odeszła samotnie w schronisku.

Adopcja tylko Kraków i okolice.

Kontakt z wolontariuszem: 514792581 lub 514487273

 

3. Rubel

rubel

Rubel to pies średniej wielkości. Ma około 9 lat, ale większość swojego życia spędził w schronisku. Jest bardzo miły i przyjazny dla otoczenia. Jakiś czas temu zaczął się gorzej czuć. Po badaniach okazało się, że ma guzowatą masę w śródpiersiu nad podstawą serca w rejonie tchawicy, do tego mocno powiększoną wątrobę… 🙁

Niestety, ma też znaczne problemy ze stawami, mimo suplementacji. Ostatnio znalazł się w schroniskowym OIOMie. Jest bardzo źle. Wczoraj nie był w stanie się podnieść, bardzo dokuczają mu stawy, ale prawdopopodobnie coś jeszcze 'nawala’. Do tego doszła apatia, brak apetytu. Prawdopodobnie nie zostało mu już dużo czasu…

Psiak czeka na dom prawie 4 lata. Czy podzieli los schroniskowych skazańców i odejdzie sam, po cichutku, nie zaznawszy wcześniej ludzkiej miłości?

Adopcja tylko Kraków i okolice

Kontakt: 514 792 581

Kraków, ul. Rybna 3

Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button