PSIAKI DO ADOPCJI

Twardy umrze w schronisku, jeśli mu nie pomożemy!

Twardy to ok. 8-letni psiak, który aktualnie przebywa w schronisku w Tomaszowie Mazowieckim. Potrzebuje człowieka, jego bliskości i wolności. Tak niewiele, a tak ciężko spełnić jego marzenie.

Został zabrany interwencyjnie ze wsi, gdzie błąkał się przez pewien czas. Biedactwo całkowicie nie radzi sobie z zamknięciem.

PSYCHIKA TWARDEGO JEST W OPŁAKANYM STANIE!!!

TwardyPies, który zasługuje na ogromną miłość, stracił już nadzieję, że ktoś podaruje mu swoje serce. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej przygnębiony i apatyczny. To skutek długotrwałego zamknięcia za kratami schroniska.

Twardy już nie walczy, więc my zawalczmy o niego!

Psiak bardzo pilnie potrzebuje domu! Jest kochany, łagodny, uwielbia pieszczoty. Mimo swoich dużych rozmiarów nie powinien sprawiać problemów. Jest wpatrzony w człowieka, uwielbia dzieci. Nie akceptuje za bardzo innych psów. Twardy skacze przez płoty, nawet te wysokie, więc musi mieszkać w domu. Dla dobrego opiekuna to nie będzie duże utrudnienie. W zamian dostanie cudownego przyjaciela.

Nie pozwól mu odejść w schronisku.

Nie pozwól, aby został sam do końca swoich dni – zamknięty i samotny.


Twardy przebywa w schronisku w Tomaszowie Mazowieckim. Dowóz psiaka możliwy w całej Polsce.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. – 600 344 365

e-mail – adopcje@op.pl

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button