PSIAKI DO ADOPCJI

Urocze szczeniaki – zaniedbane, niechciane, porzucone w lesie…

Kokos i Mango to dwa urocze szczeniaki z sześciu wyrzuconych w koszyku w lesie, znalezionych przez przypadkowego spacerowicza.

Wszystkie trafiły do Osrodka dla Psów Bezdomnych w Skawinie, gdzie spędziły kilka dni, następnie dwójkami zostały rozdzielone do domów tymczasowych.

Okazało się, że są niesamowicie zarobaczone, dwa do tego stopnia (Mango i Kokos właśnie), że przez kilka dni wymagały całodobowej opieki weterynaryjnej.

Szczęście w nieszczęściu jest takie, że podczas pobytu w klinice zostały wykonane wszystkie testy i badania. Są więc gruntownie sprawdzone i wolne od chorób. Teraz też są już wolne od pasożytów, pięknie przybierają na wadze.

Te dwa urocze szczeniaki mogą zostać Twoimi przyjaciółmi na całe życie!

Mango i Kortez są gotowe do relokowania w domu stałym. To mądre, wesołe szczeniaki, które wyrosną (przy dobrym wychowaniu) na mądre, socjalne psy.

Będą większych rozmiarów. W tej chwili, w wieku około 8 tygodni, ważą 4 kg. Warunkiem adopcji są wizyty przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Mango i Kokos są zaczipowane, za tydzień pierwsze szczepienia, kolejne mamy nadzieję zrobić już w nowych domach na nasz koszt.

W odpowiednim czasie oba psy będą przez nas wykastrowane.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. Klaudia 515 565 718, Iwo 531 851 609.

Psiaki przebywają w DT w Skawinie.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button