PSIE NOWINKI

Wag! Instant Dog Walkers – Czegoś takiego jeszcze nie było!

Wiadomo, każdy chciałby móc podróżować ze swoim pupilem, ale niestety nie we wszystkie miejsca możemy go ze sobą zabrać. Być może myślisz jeszcze o urlopie, albo dostałeś nową wymarzoną pracę i nie masz wystarczająco dużo czasu do poświęcenia na zabawy i spacery z ukochanym pupilem. Naprzeciw temu problemowi wychodzi aplikacja Wag! – Instant Dog Walkers, niestety niedostępna jeszcze w naszym kraju.

Czym jest Wag?

Aplikacja Wag! – Instant Dog Walkers łączy zarówno właścicieli psiaków jak i petsitterów, których właściciele mogą zatrudnić na żądanie dla swojego pupila 7 – dni w tygodniu. Dzięki niej możesz wynająć na czas swojej nieobecności doświadczoną osobę do spacerów ze swoim czworonogiem.

Wykorzystując tę aplikację możesz już spać spokojnie podczas urlopu, wtedy wiesz, że Twój pupil jest pod opieką zaufanego petsittera. Petsitterzy zarejestrowani w aplikacji zostali wcześniej dokładnie sprawdzeni i przetestowani do wykonywania czynności związanych z opieką nad psiakami, niektórzy z nich posiadają nawet certyfikaty tresury psów.

Jak to działa?

Sama aplikacja nie wygląda na skomplikowaną, ale niestety ze względu na niedostępność w naszym kraju – nie mogę jej aktualnie przetestować. Zawiera wiele przydatnych funkcji, aby zapewnić właścicielowi informacje na temat tego, co działo się z jego psem lub też pozwalających zaplanować czas dla psa. Są to między innymi:

  • opinie klientów na temat petsittera.
  • ślad trasy na GPS – możliwa jest obserwacja spaceru psa w czasie rzeczywistym.
  • możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy pies załatwia swoje fizjologiczne potrzeby.
  • uzyskanie podsumowania po każdym spacerze, np. w formie fotoreportażu.

Należy również wspomnieć, że ta sama aplikacja Wag! Została wyróżniona między innymi przez NY Times.

Moim zdaniem jest to hit i z pewnością sprawdziłby się w Polsce. Wiadomo, że każdemu zdarzają się sytuację, w których nie ma osoby, która mogłaby wyjść z jego ulubieńcem – czy to imieniny cioci czy ślub kuzyna… Ta aplikacja mogłaby załatwić ten problem, poprzez jedno kliknięcie i wynajęcie do tej czynności sprawdzonej osoby.

Co wyróżnia tę aplikację?

Dużym plusem aplikacji Wag! jest możliwość wynajęcia osób do wyprowadzenia psiaka siedem dni w tygodniu, a także to, że osoby wykonujące tę czynność są osobami certyfikowanymi, więc na pewno można im zaufać w tej kwestii. Spacer z psiakiem można zaplanować na konkretną godzinę lub wybrać opcję „Właśnie teraz”. Firma planuje wkrótce rozszerzyć opcję o: 10-minutowe „Szybkie Siku” (Potty Break) oraz karmienie.

A co Wy sądzicie o tego typu aplikacjach? Czy sprawdziłaby się w naszym kraju? Czy zostawilibyście swojego psiaka pod opieką doświadczonego petsittera? Czekamy na Wasze opinie!


 

Pokaż wiecej

Maja Jędrzejczak

Absolwentka Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Interesuje się nowinkami technologicznymi, w wolnych chwilach zanurza się w książkach. Od dziecka wychowywała się ze zwierzakami i jest ich wielką miłośniczką. Aktualnie właścicielka sznaucerki miniaturki Nutki.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button