NEWSY

Zamawiasz i pomagasz! Pomelo wspiera podopiecznych Karmimy Psiaki

Zima nigdy nie była łatwym miesiącem dla Bezdomniaków,  jednak w tym roku schroniska, będą musiały zmierzyć się również z inflacją, która wpływa na wzrost cen produktów żywnościowych oraz innych artykułów dla zwierząt. 

 

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale w każdym schronisku dziennie potrzeba setek kilogramów karmy, by nakarmić wszystkie Psiaki i Kociaki. Są to ogromne koszty stanowiące duże obciążenie dla schronisk, które oprócz wyżywienia, muszą zapewnić  swoim podopiecznym opiekę weterynaryjną  odpowiednią suplementację, a często kosztowne leczenie. Z problemów, z jakimi brykają się przytuliska, zdają sobie sprawę nasi przyjaciele z Pomelo, którzy po raz kolejny przygotowali wspaniałą akcję z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie pyszne i zdrowe jedzenie, a także chcą zmieniać świat na lepsze. 

Razem z Karmimy Psiaki już po raz drugi organizujemy pomoc potrzebującym zwierzętom. Zima, szczególnie w ostatnich latach, gdy wsparcie ze strony ludzi i organizacji jest mniejsze, to najtrudniejszy okres dla zwierząt w schroniskach. Dlatego Pomelo przez cały styczeń za każdy zamówiony 1 dzień cateringu przekaże 1 zł Karmimy Psiaki — mówi Grzegorz Piekarczyk z Pomelo.

 Aby dowiedzieć się więcej o akcji, odwiedź https://pomelo.com.pl/zamawiasz-pomagasz

Gdzie trafi pomoc?

Środki zebrane w ramach akcji przeznaczymy na zakup dobrej jakościowo karmy oraz innych niezbędnych produktów dla: 

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button