PSIAKI DO ADOPCJI

Zaniedbany przez właściciela Bafi. Czeka na Twoją pomoc!

Bafi w swoim życiu nie zaznał wiele dobrego od człowieka, a jego wcześniejszy właściciel bardzo go zaniedbał i nie zajmował się nim tak jak powinien… Mimo wszystko psiak rozpaczliwie pragnie bliskości z człowiekiem. To ujmujący, nieduży, dziesięcioletni piesek. Jest radosny i pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi.

Mógłby zamieszkać ze starszą osobą, lub rodziną z dzieckiem. Psiak nie ma nic przeciwko innym zwierzakom, więc w potencjalnym domu może mieć czworonożne towarzystwo.

DSC_9482

Bafi jest wręcz przekochany i rozmiękcza serce każdego. Ma delikatną, mięciutką sierść, którą chce się głaskać bez końca! Ten piesek to prawdziwa oaza spokoju. Grzecznie chodzi na smyczy i nie wymaga długich spacerów z uwagi na swój wiek.

Będzie bezproblemowym domownikiem, który na pewno wniesie do życia dużo radości i miłości. Szukamy odpowiedzialnej osoby, która pokocha Bafiego całym sercem i nigdy go nie zawiedzie.

Piesek przebywa w Schronisku Psitulmnie w Zabrzu (woj. śląskie), ul. Bytomska 133, 41-800 Zabrze-Biskupice. Kontakt: zwierzak@psitulmnie.pl, (32) 271-47-97 (w godzinach pracy biura: pn-pt 10-17, sb-nd 10-15).

DSC_9485

 

 

 

 

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close