PSIAKI DO ADOPCJI

Nie skazuj Zuzy na samotność. Pomóż jej znaleźć dom!

Tej przesympatycznej suczce zawalił się świat. Zuza po 14 latach szczęśliwego życia ze swoją opiekunką została całkiem sama. I nie rozumie dlaczego tak się stało.

Jak mamy wytłumaczyć jej, że jej pani musiała się przeprowadzić do swoich dzieci, które nie chciały absolutnie słyszeć o psie? Jak mamy wytłumaczyć tej wiernej i kochanej mordce, że już stała się niepotrzebna?Zuza

Mało tego, że straciła dom i swojego człowieka, to jeszcze syn opiekunki postanowił ją uśpić.

Nie mogliśmy na to pozwolić. Zuza trafiła pod naszą opiekę i szuka ludzi z wielkim sercem, aby ostatnie lata swojego życia mogła spędzić jeszcze jako szczęśliwy pies. Jest wdzięczna za każdą chwilę uwagi, lekko nieśmiała, niekłopotliwa i przeurocza.

Zuza

To niewielka sunia, której na co dzień prawie nie słychać. Nauczona mieszkać w mieszkaniu, chodzić na smyczy, podróżować samochodem i dzielnie znosić wizyty u weterynarza. Dogaduje się bez problemu z innymi psami.

Zuza ma 14 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Pokażmy jej, że człowiek również potrafi kochać do końca. Pokażmy jej, że życie jeszcze może być piękne i radosne.

Na dzień dzisiejszy przebywa w domu tymczasowym wśród wielu psiaków, co lekko ją przytłacza. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego wszystkich zainteresowanych adopcją Zuzy. Warunkiem adopcji jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 606 213 030


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close