PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

kropka

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Animalsndm

Cześć, jestem Kropka. Mam ok. 3 lat. Zostałam wyrzucona z dziećmi. Potem dzieci zostały mi odebrane a ja błąkałam się po ulicach szukając ich. Zainteresowały się mną super ciotki i zabrały do domu tymczasowego.
Na początku jestem trochę nieśmiała, ale po jakimś czasie otwieram się. Uwielbiam zabawy z innymi pieskami. Gonitwy to moja specjalność. Chciałabym mieć swój domek, ale już taki na zawsze z cudownym człowiekiem. Bardzo lubię jeść i będę wdzięczna za każde jedzonko. 

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.