PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

algebra

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ

Dzień dobry kochany Mikołaju. Jestem szczeniakiem i człowieki dały mi imię Algebra. Mam kilkoro rodzeństwa, ale sama nie wiem ile, dopiero się uczę liczyć. Obecnie mieszkam sobie w Ratujówce, a przyjechałam tutaj z daleka, bo aż z Pomorza. Tam było strasznie, było zimno i brzuszki wiecznie puste. Mama dbała o nas jak tylko mogła, ale łatwo nie było. Teraz jest cieplutko, brzuszki pełne. 

Człowieki z tego miejsca są super. Miziają nas, tulą i dbają o nas. Codziennie, a w sumie to kilka razy dziennie muszą nam posprzątać, bo my to bałaganiarze jesteśmy. Dlatego proszę o podkłady higieniczne. Oprócz bałaganu lubimy dużo  jeść, ale sucha karma na razie jest dla nas za twarda, dlatego przyda się karma Gastro dla szczeniąt. Niedawno też skończyliśmy jeść mleczko od mamy i brzuszki trochę nie rozumieją czemu jemy coś nowego i trochę nas bolą czasami. Pomaga na to Fortiflora, może uda się ją dołożyć do prezentu ? 

Starsi koledzy z Ratujki mówią, że czekają na swojego człowieka. Nie wiem, o co im chodzi, bo wolontariusze są przecież wszystkich, ale bardzo chciałabym się przekonać, co to własny domek.

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę, a my wybierzemy za Ciebie:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.