ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

HAU'ASUJEMY
Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau'asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii! Będzie się działo - stay tuned!

NADCHODZĄCE KONCERTY

Brak nadchodzących wydarzeń

Poniżej przedstawiamy poprzednie edycje koncertów z cyklu Hau'asujemy - gramy dla Karmimy Psiaki!

MINIONE KONCERTY

Iza Lach + BeMy

01 GRUDZIEŃ 2016 (CZWARTEK)

19:30 - 22:30

KLUB SZPITALNA 1, KRAKÓW

Czwartek 1 grudnia należeć będzie do młodych i piekielnie zdolnych artystów: Izy Lach i BeMy!

Muzycy wystąpią na 5. koncercie z cyklu "hau'asujemy – gramy dla Karmimy Psiaki”, który tym razem odbędzie się w Krakowie! To wydarzenie wyjątkowe, bowiem świętować będziemy 5. urodziny akcji Karmimy Psiaki!

Gwarantujemy, że impreza ta pozostanie na długo w Waszych sercach!

BILETY NA KONCERT to cegiełki, z których kwota zostanie w całości przekazana na pomoc schroniskom. Podczas wydarzenia zorganizujemy zbiórkę karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla Schroniska "Psie Pole" w Racławicach.

PARTNERZY WYDARZENIA:

Misia Ff + Michał Pydo

20 LISTOPAD 2014 (CZWARTEK)

19:00 - 22:00

KLUB HYBRYDY, WARSZAWA

Najbliższy koncert z cyklu "hauasujemy" to okazja do świętowania 3. urodzin akcji Karmimy Psiaki – z pysznym tortem i dodatkowymi niespodziankami! Nasza gwiazda główna to Michalina Furtak, która jest jedną z najbardziej obiecujących młodych artystek – potwierdzeniem są jej liczne nagrody. Jako wokalistka i basistka zespołu Très.b odebrała Fryderyka w kategorii fonetyczny Debiut Roku (2011), Paszport Polityki w kategorii „Muzyka Popularna” (2012); została doceniona także w plebiscycie „Ale Sztuka 2012” i magazynie Elle („O nich będzie głośno 2012”). W 2013 roku, już jako Misia Ff, została uhonorowana Nagrodą Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Mikromusic + WNDKR

15 MARZEC 2014 (SOBOTA)

19:00 - 22:00

KLUB HYBRYDY, WARSZAWA

15 marca 2014 po raz pierwszy w Warszawie zorganizowaliśmy koncert hauasujemy. Od godziny 18:30 w warszawskim klubie Hybrydy gromadzili się fani zespołu Mikromusic i Michał Wendeker, oraz fani Psiaków.O 19 na scenę wszedł Michał Wendeker wraz ze swoim zespołem i zaczarował publikę fantastycznymi brzmieniami swoich rockowych kawałków. Po jego występie na scenę weszły organizatorki akcji KarmimyPsiaki - Agnieszka Sadowska i Paulina Wójtowicz, które przedstawiły cele akcji, opowiedziały o proawdzonej przez nie Fundacji Sarigato oraz zaprosiły na scenę gwiazdę wieczoru, czyli zespół Mikromusic. Publiczność, która wypełniła po brzegi cały klub, bardzo gorąco przywitała zespół. Pojawiły się największe hity Mikromusic, czyli m.in. "Takiego chłopaka", ale nie obyło się bez bisów, kiedy to zespół zagrał wywołany przez fanów kawałek "Dobrze jest". Nastrojowa i niezwykle wciągająca muzyka wciągnęła wszystkich zgromadzonych, a godzina koncertu minęła tak szybko, że chciałoby się usłyszeć dużo dużo więcej...

The Dumplings

15 LUTY 2014 (SOBOTA)

20:00 - 23:00

KLUB KWADRAT, KRAKÓW

15 lutego 2014 odbył się drugi koncert z cyklu "hauasujemy - gramy dla karmimypsiaki.pl w Krakowie. Od godziny 19 w krakowskim klubie Klub Studencki Kwadrat gromadzili się fani zespołu The Dumplings. Po godzinie 20. na scenę weszła jedna z organizatorek akcji KarmimyPsiaki - Agnieszka Sadowska - która krótko przedstawiła cel dla którego zorganizowany został koncert. Następnie, zgodnie z obietnicą, na scenę weszła Justyna i Kuba, czyli zespół The Dumplings. Nastrojowa i niezwykle wciągająca muzyka wciągnęła wszystkich zgromadzonych, a godzina koncertu minęła tak szybko, że chciałoby się usłyszeć dużo dużo więcej... Dzięki zbiórce karmy jak i środków finansowych po koncercie udało się przekazać 250kg karmy do krakowskiego schroniska.

GOORAL + Kasia Sochacka

17 LISTOPAD 2013 (NIEDZIELA)

18:00 - 21:00

KLUB KWADRAT, KRAKÓW

Długie przygotowania, planowanie, by wszystko wyszło jak najlepiej… Ale to już za nami, tak jak pierwszy koncert z cyklu Hau’asujemy – gramy dla psiaków. Finał pierwszego wydarzenia odbył się w niedzielę, 17 listopada o godzinie 18:00 w Krakowie, w kubie Kwadrat. Zagrali: Gooral, Kasia Sochacka (Oficjalny profil) i Red Heels.


Dzięki temu wydarzeniu zebraliśmy ponad 100 kg karmy dla krakowskiego schroniska.

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: