ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

AKTUALNE PROJEKTY
Głównym celem akcji Karmimy Psiaki jest doprowadzenie do zmiany myślenia i zachowania ludzi w Polsce względem zwierząt. Działamy po to, by nie było porzucanych psów, by liczba czworonogów w schroniskach stale się zmniejszała. Dlatego organizujemy kampanie społeczne oraz wydarzenia, dzięki którym każdy może "pomagać przy okazji".
 • XI. NIE PORZUCAJ
  Kampania ma na celu zmniejszenie liczby porzuceń zwierząt w wakacje. Aby walczyć z tym problemem stworzymy portal - bazę hoteli dla zwierząt i prozwierzęcych noclegów, aby każdy posiadacz czworonoga mógł zaplanować urlop z myślą o swoim Psiaku.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ADOPTUJ LUB NAKARM PSIAKA
  W trzeciej edycji wspieramy psiaki z 16 schronisk w całej Polsce. Wybierz psiaka, którego chcesz nakarmić z jednego ze schronisk. Każde 3 osoby, które wezmą udziałw akcji, to 1 posiłek dla psiaka ze schroniska.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POMAGAJ PRZY OKAZJI
  Robiąc zakupy też możesz pomóc. Nie musisz wydawać żadnych dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że robiąc jakiekolwiek zakupy, na stronę swojego ulubionego sklepu wejdziesz przez naszą stronę...
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POMAGAJ CODZIENNIE
  Jeśli 3 miliony razy klikniemy w każdy przycisk "Kliknij", nasz partner zasponsoruje billboardy z psiakami. Wspólnie możemy pomóc znaleźć bezpieczne domy dla psiaków z Gdańska, Uciechowa i Rzeszowa!
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • MARATONY ZUMBY
  Organizujemy cykl wydarzeń sportowo-tanecznych w największych polskich miastach. Wszystkie zebrane środki przeznaczamy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy w schroniskach.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • HAU'ASUJEMY
  Śpiewamy, gramy, tańczymy i marzymy o lepszym świecie dla bezdomnych zwierząt w Polsce. Dlatego organizujemy charytatywne koncerty pod szyldem “Hauasujemy”, podczas których promujemy ideę pomagania...
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • BIZNES Z SERCEM
  Biznes z Sercem to nasz najnowszy projekt! Skierowany do przedsiębiorców, pokazujący jak ważne i jednocześnie proste jest regularne pomaganie. Firma biorąc udział w projekcie staje się SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNA.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZOBACZ ZAKOŃCZONE PROJEKTY

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: