wirtualne adopcje
WRÓĆ DO LISTY
Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt"
Bruno
potrzebuje 480 zł

miesięcznie na utrzymanie

Bruno jest dużym samcem o imponującej sylwetce. Niech nikogo nie zmyli wygląd dużego misia z klapniętym jednym uszkiem. Jest silny i nie jest to piesek do przytulania. Bruno to facet z charakterem. Potrzebuje lidera i "przewodnika stada". Dom powinien być raczej bez dzieci. Bruno powinien mieć dużo ruchu albo przestrzeni do pobiegania. Doskonale nadawałby się na psa stróżującego.

Jesteśmy przekonani, że swojemu opiekunowi odda serce i będzie bardzo wierny. Wobec wolontariuszy zachowuje się przyjaźnie, są oni dla niego jedyną znaną formą rodziny. Gdy widzi, że odwiedzili schronisko nie piszczy, nie szczeka, nie narzuca się - tylko stoi czeka na swoją kolej: na spacer, na smakołyk i na miłość. Jest w schronisku już 4 lata i wciąż czeka na dom. Najwyższa pora to zmienić.

Psiaka możecie także wesprzeć, robiąc jednorazowy przelew lub ustawiając stałe zlecenie.

Numer konta:
61 1160 2202 0000 0002 3169 0317

Tytuł przelewu:
Bruno

Dane odbiorcy:
Fundacja Sarigato
ul. Biała Droga 13
30-327 Kraków

Kolejny Bezdomniak w Wirtualnych Adopcjach!

Najbardziej na świecie marzy o nowym domu i kochającej rodzinie. Niestety, nie wiadomo, kiedy opuści schronisko.
Zanim to nastąpi - na pewno bardzo ucieszy się choćby z wirtualnej opieki. ;)

Aktualności

W przypadku śmierci zwierzaka lub jego adopcji, środki finansowe przeznaczymy na innego podopiecznego z tego schroniska. Portal zrzutka.pl nie pobiera żadnej prowizji. 100% kwoty trafia do Bezdomniaka. Po przejściu na stronę płatności możesz wybrać wsparcie jednorazowe lub cykliczne. W przypadku płatności jednorazowej nie jest wymagane podpięcie karty.