wirtualne adopcje
WRÓĆ DO LISTY
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rudniku
Schyłek
potrzebuje 390 zł

miesięcznie na utrzymanie

Schyłek ma nikłe szanse na adopcje. Jest chory, starszy i nie wzbudza najmniejszego zainteresowania wśród osób odwiedzających schronisko w Rudniku. Nie doświadczył ze strony człowieka wiele dobrego... Ktoś wrzucił go do rzeki, ale Schyłek dał radę wdrapać się na wysepkę i tam siedział dwa dni, wyjąc i płacząc. Ludzie mieli dość jego szlochów, które było słychać nawet w nocy, i zadzwonili po pomoc. Schyłek był bardzo wdzięczny, że został uratowany.

Mimo swoich doświadczeń uwielbia ludzi. Jest kochany i bardzo spragniony towarzystwa człowieka. Schyłek oprócz ludzi, lubi też inne psy. Nie wiemy, ile czasu mu zostało, ale mamy nadzieję, że przed nim jeszcze wiele lat u boku ukochanego człowieka, który da mu na starość dużo miłości.

Schyłek ma problemy neurologiczne niewiadomego pochodzenia, przez co jego głowa jest pochylona w jedną stronę. Nie jest starym psem, bo ma ok. 8 lat, ale życie chyba mu dało nieźle w kość i wygląda starzej.

Psiaka możecie także wesprzeć, robiąc jednorazowy przelew lub ustawiając stałe zlecenie.

Numer konta:
61 1160 2202 0000 0002 3169 0317

Tytuł przelewu:
Schyłek

Dane odbiorcy:
Fundacja Sarigato
ul. Biała Droga 13
30-327 Kraków

Kolejny Bezdomniak w Wirtualnych Adopcjach!

Najbardziej na świecie marzy o nowym domu i kochającej rodzinie. Niestety, nie wiadomo, kiedy opuści schronisko.
Zanim to nastąpi - na pewno bardzo ucieszy się choćby z wirtualnej opieki. ;)

Aktualności

W przypadku śmierci zwierzaka lub jego adopcji, środki finansowe przeznaczymy na innego podopiecznego z tego schroniska. Portal zrzutka.pl nie pobiera żadnej prowizji. 100% kwoty trafia do Bezdomniaka. Po przejściu na stronę płatności możesz wybrać wsparcie jednorazowe lub cykliczne. W przypadku płatności jednorazowej nie jest wymagane podpięcie karty.