wirtualne adopcje
WRÓĆ DO LISTY
Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt"
Svano
potrzebuje 350 zł

miesięcznie na utrzymanie

Svano jest podopiecznym Inicjatywy dla Zwierząt i jednym z rezydentów z najdłuższym schroniskowym stażem. To średniej wielkości, wykastrowany samiec. Svano kiedyś przebywał w kojcu z innym psem lub suczką - nie ma więc problemu, żeby w przyszłym domu był kolejnym psem.

W schronisku jest spokojny, stateczny, nie wymaga bardzo długich spacerów. Jak to pan w średnim wieku, ceni sobie spokój i dobre jedzenie. Uwielbia "łakocie". Wydaje nam się, że nie lubi pieszczot - nie zna ich i nie jest do nich przyzwyczajony, ale to się może zmienić w nowym domu.

Svano nie zna też dzieci, dlatego w nowym domu nie powinno być dzieci, albo powinny być one już starsze. Nigdy nie był trzymany w domu poza krótkim incydentem adopcyjnym. Mamy wrażenie, że nie wytrzymał tam nadmiaru szczęścia i uczucia, jakim go chciano obdarować - nie rozumiał tego i uznał za słabość nowych opiekunek. Svano woli trochę bardziej "szorstką" miłość, bez zbędnych czułości. Nie pogardzi ciasteczkami, suszonym mięskiem, ani smaczkami.

Psiaka możecie także wesprzeć, robiąc jednorazowy przelew lub ustawiając stałe zlecenie.

Numer konta:
61 1160 2202 0000 0002 3169 0317

Tytuł przelewu:
Svano

Dane odbiorcy:
Fundacja Sarigato
ul. Vetulaniego 14/2

Kolejny Bezdomniak w Wirtualnych Adopcjach!

Najbardziej na świecie marzy o nowym domu i kochającej rodzinie. Niestety, nie wiadomo, kiedy opuści schronisko.
Zanim to nastąpi - na pewno bardzo ucieszy się choćby z wirtualnej opieki. ;)

Aktualności

W przypadku śmierci zwierzaka lub jego adopcji, środki finansowe przeznaczymy na innego podopiecznego z tego schroniska. Portal zrzutka.pl nie pobiera żadnej prowizji. 100% kwoty trafia do Bezdomniaka. Po przejściu na stronę płatności możesz wybrać wsparcie jednorazowe lub cykliczne. W przypadku płatności jednorazowej nie jest wymagane podpięcie karty.