nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
hau’asujemy
The Dumplings
ZA NAMI
15.02.2014

Sobota

Klub Kwadrat

Kraków

20:00

- 23:00

15 lutego 2014 r. odbył się drugi koncert z cyklu Hau’asujemy. Od godziny 19:00 w krakowskim Klubie Studenckim Kwadrat zaczęły gromadzić się tłumy fanów zespołu The Dumplings.

The Dumplings mieli w sobie tyle pozytywnej energii, że zarazili nią wypełnioną po brzegi salę ludzi. Tłum śpiewał wraz z artystami ich najbardziej znane przeboje. Mogliśmy usłyszeć zarówno największe hity zespołu, jak i piosenki mniej popularne, wzruszające ballady i energetyczne kawałki, do których bujała się cała publiczność.

Dzięki zbiórce towarzyszącej koncertowi udało się przekazać 250 kg karmy do krakowskiego schroniska. Bez Waszego zaangażowania, niesamowitej energii i szczerego entuzjazmu ten koncert z pewnością nie byłby taki sam.

Dziękujemy, że byliście z nami!


O cyklu Hau’asujemy
 

Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau'asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii! Będzie się działo - stay tuned!

ZERKNIJ NA TO: