nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
hau’asujemy
Misia Ff + Michał Pydo
ZA NAMI
20.11.2014

Czwartek

Klub Hybrydy

Warszawa

19:00

- 22:00

Nasze 3. urodziny uczciliśmy wspólnym Hau’asowaniem dla Karmimy Psiaki w klubie Hybrydy w Warszawie 20 listopada 2014. Było wszystko, co powinno znaleźć się na idealnych urodzinach – pyszny tort, nadmuchiwane balony, uroczyście odśpiewane „sto lat!”, prezenty. I, oczywiście, muzyka!

W ramach koncertu z cyklu Hau’asujemy dla Psiaków zagrali Misia FF i Michał Pydo. Wieczór rozpoczął magiczny występ Michała Pydo. Na dźwięki jego pięknego głosu nikt nie pozostał obojętny! Jako druga zaśpiewała Misia FF. Porwała tłumy zgromadzone w warszawskich Hybrydach. Na godzinę wszyscy słuchacze, całkowicie zahipnotyzowani, przenieśli się do jej muzycznego świata.

To były niezapomniane urodziny! Cały dochód z wydarzenia został przeznaczony na pomoc bezdomnym psiakom ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Pomaganie może być przyjemne!

Dziękujemy, że byliście z nami!


O cyklu Hau’asujemy
 

Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau'asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii! Będzie się działo - stay tuned!

ZERKNIJ NA TO: