nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
WARSZAWA - Zostań CrossFitowym Psubratem
ZA NAMI
09.10.2016

Niedziela

CrossFit Wilanów

ul. Zawodzie 16

09:00

- 18:00

Zawody już za nami, ale emocje ani na trochę nie opadły! Był SZTOS! A to wszystko dzięki Waszej obecności i zaangażowaniu. Były to zawody o nietypowej formule i z dobrym założeniem – silni nakarmili słabszych, mniejszych, ale bardziej owłosionych i czworonożnych przyjaciół.

Niemal 9 godzin spędzonych w boxie, 82 zawodników, 3 wymagające WOD'y: WOD1 Free4Two, WOD2 It’s easy (aha, jasne!) i WOD3 For Miłosz with love, podczas których zawodnicy stoczyli całodniową zaciętą walkę do ostatniej kropli potu. Mnóstwo tytanicznego wysiłku organizatorów, współorganizatorów, wolontariuszy i sędziów, a oprócz tego cała sala pełna życzliwych kibiców, niemal rodzinna atmosfera, dużo dobrego żarcia, energetycznej muzyki, śmiechu i dobrej zabawy. A to wszystko po to, żeby zrobić coś dobrego i napełnić miski potrzebujących piesełów!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! Wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 5812,68 zł, które zostały rozdzielone na 4 schroniska wybrane przez zwycięzców kategorii Woman i Man: Schronisko w Łodzi, Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim, Schronisko w Celestynowie i Schronisko w Korabiewicach . Oprócz pieniążków dla piesełów, zbieraliśmy również dla dzieciaków z Domu Dziecka w Miechowie, z czego w efekcie wyszło 172,50 zł.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom i wszystkim związanym z CrossFit Community. CrossFiterzy oprócz zaprezentowania swoich umiejętności okazali wielkie serducha dla piesełów! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej dobroci!

ZERKNIJ NA TO: